Про нас

MediaHype

Лайки Перегляди Підписники та інше ...

MediaHype - найбільший провайдер просування соціальних мереж в Україні, і ми досягли цього, завдяки відданості, якості, інноваціям, пристрасті наших співробітників і завдяки улюбленим клієнтам.

Факти про нас

Наша команда

Команда амбітних, молодих фахівців з величезною експертизою у сфері SMM.

Передові технології

Розумне ПЗ зі штучним інтелектом дає змогу сортувати бази з аудиторією для ще більшої ефективності.

Для українців

Зареєстровані в Україні для українців і перебуваємо в Україні. Офіційно та надійно.

MediaHype
це технології

Наша компанія пропонує унікальні технічні рішення з використанням штучного інтелекту. Надання послуг автоматизовано на 95%.

Завдяки нашому власному ПЗ, ми гарантуємо не тільки високу якість кожної послуги, а й пропонуємо конкурентоспроможні ціни. Наш підхід унікальний завдяки поєднанню технологічних інновацій та індивідуального підходу до кожного клієнта

Наша команда невпинно працює над удосконаленням якості сервісу та оптимізацією алгоритмів. Щодня ми аналізуємо середовище соціальних мереж, що динамічно змінюється, і адаптуємо наше програмне забезпечення, щоб забезпечити не просто візуальний ефект, а й реальну ефективність у просуванні.

Відгуки про наш проект

Світлана Ткачук

Бізнес

🌸Флорист
🇺🇦 Україна

Мій блог - продаж штучних квітів по всій країні. Постійно користуюся цим сервісом. Просуваю себе в різних соцмережах, піднялася за 2 місяці завдяки MediaHype сильніше, ніж за 2 роки. Сервіс допомагає блог зробити упакованим. Він має вигляд, ніби постійно черги і реальні клієнти пишуть. Жодного дня без замовлення. Дякую за прекрасну роботу.

Юлія Грищук

Нутриціолог

🌱 Здорове харчування
🇺🇦 Україна

Нутриціологу просувати себе капець як складно. Конкурентів більше, ніж в інших нішах. Я придумала просувати блог з MediaHype, щоб мене помічали. Ваш сервіс дуже допомагає. Усі послуги вже спробувала. Якимись користуюся постійно, а якимись іноді, для штриха і візуалу.

Петро Деркач

Бізнесмен

📖 Онлайн-освіта
🇺🇦 Україна

Хто сказав, що серйозні дядьки не користуються автоматичними сервісами? У мене багатомільйонний бізнес у сфері онлайн-освіти. А відгуки я не пишу зазвичай. Але хочу сказати вам величезне спасибі за якісну роботу. У мене 3 великі угоди завдяки послугам. Річ у тім, що мої співробітники просувають мене офлайн, а я подумав: "Чому б не пограти в це в інстаграмі". З 0 створив на вашому сайті базу підписників. Охоплення підняв, створив видимість активності в блозі. Молодці, хлопці! З ботами б я не отримав бонуси у вигляді нових клієнтів. Моя команда тепер із вашим сервісом працює.

Інна Мельник

Блогер

👩‍🍳 Кулінар
🇺🇦 Україна

Наплела мені подруга, що такий вид просування - це найстрашніше зло. Подивилася 3 відоси про шкоду їх для всіх соцмереж, від страху навіть не намагалася. А потім потрапила до вас за рекомендацією, сказали, що у вас живі акаунти, перевірено часом і мовляв статистику не псують. Спробувала з тремтячим серцем. Юхуууу! Учора додала 1000 переглядів на пост, 2000 на відео з тематики кулінарії, сьогодні +3-5000 реальних переглядів. А кажуть, таке просування псують блог, ніфіга, у мене навпаки! Зберегла сайт у закладки. Тепер із кайфом послуги купую.

Микола Лозовий

Інфобізнес

👨‍💻 Копірайтер
🇨🇿 Чехія

Ну неможливо жити без MediaHype тепер. Я вашим сервісом користуюся багато місяців і не зраджую. У мене блог із копірайтингу. Продаю послуги. Курси дорогі. Реклама теж не з дешевих, а толку буває 0 з паличкою. Mediahype - вічний і перевірений спосіб створювати візуальну зацікавленість клієнтів. Це їх мотивує купувати. О, я всі послуги перепробував. Беру у вас навіть такі, про які інші б і не додумалися, працює все. Тестую різне.

Анна Царук

Бізнесвумен

📈 Просування продуктів
🇵🇱 Польща

Сайтом користуюся ще з початку ведення блогу про бджільництво. Меду продала на тисяч 200. А все чому? У мене багато лайків, збережень, репостів, коментів. Ну вибачте, дефіцит меду, подивіться скільки коментів, всі хочуть купити. І люди такі, вауууу. Я теж хочу, залишають заявки. Уже не перший відгук вам пишу і дуже сильно дякую за аналіз аудиторії і потужний відбір, акаунти реально добірні. Інші сервіси я навіть не ризикну використовувати, кранти блогу.

Ольга Овдієнко

Інстаблогер

🎤 Вокалістка
🇺🇦 Україна

Я танцюю і співаю, обожнюю це. Але ніхто мене не дивиться, соромно лайки відкривати. Тому користуюся вашим сервісом щодня, лайки летять миттєво і я почуваюся популярною. Це кайф, я навіть якось на трансляцію зробила, то в мене почали питати: "А ви не викладаєте? Є курси з вокалу?". Тепер думаю і курси створити, щоб просування окуповувати, хоча вона й дешева у вас, але в мене багато блогів.

Олександа Петренко

Дизайнер-рукодільник

🍵 Эксклюзивная керамика
🇬🇧 Великобританія

Я не блогер, просто викладаю себе для друзів і подруг, але я створила сама подаруночки на свята. Це були ексклюзивні керамічні кухлі, ручної роботи, кожен прикрашений унікальним дизайном. Ніхто не купував, зайшла місяць тому до вас на сервіс, дай, гадаю, створю багато лайків, охоплення підніму і передплатників, сохри, щоб хоч якось рушити справу. Через два дні - 3 покупці! Так, небагато. Але охоплення злетіли, я тепер постійно, у дні продажів, до вас поспішаю.