Підписники Тік Ток

Загалом: 0 UAH
Опис

Тут буде опис послуг

Виберіть послугу
і тут відобразиться її опис 😊

Лише кілька кроків до популярності

Люди потребують вашого контенту. Усього кілька кроків і ваш профіль або пости почнуть набирати популярність.Швидко та надійно.

01

Виберіть послугу

Виберіть послугу, виходячи з бюджету. Можете спробувати кілька і зупинитися на тому, що більше сподобається.

02

Заповніть інформацію

Не потрібно вводити пароль. Вкажіть лише посилання на об'єкт і пошту під час оформлення замовлення.

03

Слідкуйте за ростом

Після оплати всі замовлення починають виконуватися протягом декількох хвилин, тому ви швидко побачите зростання вашого акаунта.

Чому MediaHype найкращий для просування?

Найголовніше, що клієнти залишаються надовго і продовжують регулярно користуватися послугами. Якість і швидкість наш пріоритет.

Преміальні послуги

Якісні профілі, які враховуються соціальною мережею як живі та органічно додані.

Чесна гарантія

Кожна послуга має заявлену гарантію на виконання і відновлення.

Швидко й органічно

Автоматичний запуск за 2 хвилини. Швидке, органічне додавання.

Конфіденційно

Ми не передаємо дані третім особам. Анонімність і безпека клієнтів – наш пріоритет.

Прогресивна знижка

Багаторівнева накопичувальна програма знижок для постійних клієнтів.

Безпечні послуги

Надійні послуги без будь-яких блокувань і тіньових банів профілю або поста.

Вам може бути цікаво

Подібні послуги в інших соціальних мережах

Відгуки

Богдан Коломієць

Якщо відео-ролики в tik tok не залітають, можна сміливо купувати накрутку. Років 3 тому я остерігався таких сайтів, бо накручували відвертих ботів, хоч і за копійки, але вони впливали на блог, охоплення, алгоритми тік току. А зараз є можливість купити живих підписників без відписок, з гарантією. Це для мене, мабуть, головне - не боти і без відписок.

Покупку підтверджено
Ірина Федорова

Почала робити накрутку місяць тому. Купила послугу для тік ток, як радили, спочатку купила 300 підписників дешево, за копійки. Дивлюся, відео стали набирати великі охоплення, замовила ще 500. І так уже дійшла до 10 000. Охоплення зростають, підписники йдуть уже самі. Більше мені не потрібна накрутка. Але ваш сайт зберегла, хіба мало, знадобиться ще.

Покупку підтверджено
Юрій Півень

Не можу повірити, що в мене в профілі тільки 120 000 підписників. Немає відписок, є активність. Вони живі, я не можу повірити в це!!!!Я напевно залишився в 90х, коли все це було фу і погано. А зараз так роблять, що підписники не впливають на блог. Дякую за послуги, великий вибір!

Покупку підтверджено
Олексій Калюжний

Замовив послугу масових підписок із гарантією, накрутив відразу 10 000. Ризикнув, але очікування були меншими, ніж результат виявився. Охоплення відео злетіли до небес. На мене тепер підписуються просто люди. Учора написав блогер, який створює відоси з приколами і замовив рекламу. Моє життя пішло на зліт. А я всього лише накрутив живих підписників, добре хоч вибрав справжніх, а то так би ботів набрав.

Покупку підтверджено
Валентин Гайдук

Підписники повалили відразу, у всіх аватарки життєві. Здалося, що багато ботів, а потім придивився, зайшов на сторінки - живі, не відрізниш. Я сиджу задоволений, два тижні тому купував рекламу у великого блогера, віддав купу грошей і отримав 20 підписок, злив гроші в унітаз. А зараз на цьому сервісі дешево накрутив живих і активних, я в шоці, що так можна було?

Покупку підтверджено
Марина Скрипник

Не думала, що популярність у тікток так залежить від кількості фоловерів. Поки не буде 10-20 000, так і будуть цільові клієнти проходити повз. А просувати канал на початку невигідно. Підписок з реклами мало, охоплення ледве живі. Купила 300 підписників за день. Послуга недорога. Тепер набираю аудиторію поступово. План на місяць - 10 000. Відписок немає. Це головне, а то після безкоштовних методів, наступного дня нікого не залишається, всі підписки дивним чином зникають!

Покупку підтверджено
Павло Остапенко

Послуга коштує недорого, але канал набирає активність. Стало більше лайків, коментарів. Фоловери живі й не відписуються. Якось я накрутив ботів, вони в мене зжерли всі охоплення. Тепер я розумію різницю між платними і безкоштовними послугами. Хоча навіть платні треба вибирати з розумом... Тут я не прогадав.

Покупку підтверджено
Тетяна Пилипенко

Учора купила 200 живих, активних підписників у тік ток. Жодної відписки, жодного бана, охоплення стали більшими, більше лайків. Я підозрюю, що користувачі в соцмережах дивляться на кількість людей у блозі й від цього відштовхуються, чи купувати послугу, чи підписатися і чи лайкнути. Не знаю, чи це так. Але я буду щодня потроху накручувати нові акаунти, щоб викликати довіру клієнтів. Спробую різні послуги. Ця - просто бомба!

Покупку підтверджено
Сергій Кисіль

Залучити нову аудиторію не так-то просто виявилося. Я в тікток сиджу вже 3 роки, але все ледве-ледве. Купував рекламу у блогера, тільки гроші втратив, а підписників нових немає. Купив у вас накрутку для проби, не знаю, як це спрацювало, але ролик один залетів і з нього вже +5 підписників (думаю, з нього). А це мені обійшлося дешевше, ніж коли я купував дорогущу рекламу у блогера.

Покупку підтверджено
Галина Волошина

Мені завжди здавалося, що розкрутка tik tok - це довго, болісно, важко. Через 3 дні +900 підписників. Накручувати не хотіла, але повелася на ваші ціни. Дешево! І обіцяли живих людей. Відео набирає популярності, охоплення стали вищими. Я ще й лайки накручую. Мені навіть блогери почали писати і питати про невелику рекламу. Охоплення не накручую спеціально, щоб стежити, як фоловери поводяться і як все це працює. Але вони ростуть! Я щаслива. Дякую!

Покупку підтверджено
Світлана Долгова

У стрічці побачила рекламу накрутки підписників, нібито живі, активні, справжні за копійки. Почала гуглити, знайшла купу відео, відгуків про те, що це погано. Знижує охоплення, блокується профіль. Але дехто писав, що це відбувається при безкоштовній накрутці або на фігових сервісах. На вашому сервісі довго читала відгуки. Купила, охоплення зростає, блог набирає популярності.

Покупку підтверджено
Крамарчук Євген

Раніше я шкодував гроші на платну накрутку, безкоштовно чекав, поки мине 5-10 хвилин, щоб прилетіли підписки. Прилітали, тільки відлітали наступного дня. Усі акаунти видалялися і поступово в блозі від них сліду не залишалося. Потім ризикнув купити тут послугу для tiktok, яка коштує копійки, не знаю, чого мене так жаба давила. Це не гроші, а дрібниці, хліб дорожче коштує. Через 2 тижні все на місці, аватарки живі, немає видалених. Час тільки на безкоштовних втратив.

Покупку підтверджено
Дар'я Броваренко

Почала знімати відоси для тік ток на вуличних танцях, мені вони здавалися геніальними і топовими. Тільки лайків, коментарів майже не було. Стало соромно, що я не можу швидко набрати активних фанатів, стала шукати накрутки. Якщо чесно, то я боялася навіть 1 грн заплатити, хіба мало. Пробувала безкоштовні методи, але мене заблокували. На деякий час кинула цю справу, а подруга змусила купити тут якісних, живих фоловерів, сама оплатила і блог став процвітати, більше я не новачок.

Покупку підтверджено
Олена Радченко

У мене сьогодні + 1000 підписників. Я накрутила в тт. Відразу відео залетіло в ТОП і почали живі, реальні люди підписуватися. Мені сподобалося у вас на сайті, що не треба виконувати завдання, незрозуміло на кого підписуватися. Оплатила без посилань і реєстрацій швиденько і фоловери полетіли. Клас! Це дуже дешево, але результат не гірший за рекламу у блогерів.

Покупку підтверджено
Володимир Петров

Активність впала в tiktok, охоплення відео стали ледве живі, грошей мало. У мене депресія почалася на цьому тлі. Треба рекламу замовити, просування, а грошей на чашку кави і пару шоколадок. Подруга каже: "Тобі треба збільшити охоплення через платний сервіс, але краще підписників купи. Це недорого". Натрапив на цей сервіс. Купив від безвиході. А зараз сиджу каву попиваю, пишу відгук на радощах. Відео залетіло в ТОП, охоплення великі. Уже 2 клієнти написало сьогодні, хочуть рекламу в мене.

Покупку підтверджено
Ігор Ніколаєв

Я новачок у веденні тікток, тому почав шукати способи просування. Знайшов безкоштовну накрутку підписників за виконання завдань - реєстрації, підписки, коментарі. Нічого не міг зрозуміти. Сьогодні 200 підписників, завтра 120. Післязавтра 10. Вирішив тут купити живих, активних підписників, так обіцяли. 10 днів минуло, вони підписані й нікуди не поділися.

Покупку підтверджено