Коментарі Ютуб

Загалом: 0 UAH
Опис

Тут буде опис послуг

Виберіть послугу
і тут відобразиться її опис 😊

Лише кілька кроків до популярності

Люди потребують вашого контенту. Усього кілька кроків і ваш профіль або пости почнуть набирати популярність.Швидко та надійно.

01

Виберіть послугу

Виберіть послугу, виходячи з бюджету. Можете спробувати кілька і зупинитися на тому, що більше сподобається.

02

Заповніть інформацію

Не потрібно вводити пароль. Вкажіть лише посилання на об'єкт і пошту під час оформлення замовлення.

03

Слідкуйте за ростом

Після оплати всі замовлення починають виконуватися протягом декількох хвилин, тому ви швидко побачите зростання вашого акаунта.

Чому MediaHype найкращий для просування?

Найголовніше, що клієнти залишаються надовго і продовжують регулярно користуватися послугами. Якість і швидкість наш пріоритет.

Преміальні послуги

Якісні профілі, які враховуються соціальною мережею як живі та органічно додані.

Чесна гарантія

Кожна послуга має заявлену гарантію на виконання і відновлення.

Швидко й органічно

Автоматичний запуск за 2 хвилини. Швидке, органічне додавання.

Конфіденційно

Ми не передаємо дані третім особам. Анонімність і безпека клієнтів – наш пріоритет.

Прогресивна знижка

Багаторівнева накопичувальна програма знижок для постійних клієнтів.

Безпечні послуги

Надійні послуги без будь-яких блокувань і тіньових банів профілю або поста.

Вам може бути цікаво

Подібні послуги в інших соціальних мережах

Відгуки

Юлія Грищук

Попросила на одній біржі залишити 5 коментарів, а, ой, заплатила, а не попросила. Написали якусь нісенітницю незв'язну, до відео взагалі стосунку не мало. А потім і це видалили! Ну спасибі, злив грошей тільки. Яка мені різниця, такі писатимуть чи я накрутку зроблю, і то адекватніший вигляд має!!! Накипіло, тому пишу відгук. Але у вас все супер. Буду накручувати ще коментарі на відоси.

Покупку підтверджено
Інна Коломієць

Хочу, щоб блог був популярним. І коменти вирішують питання! Без лайків не обійтися, але саме коменти створюють бажання подивитися, що там цікавенького відбувається. Що це всі тут у чергу вишикувалися.

Покупку підтверджено
Віталій Коцюба

Коментарі створюють атмосферу і хочеться залишитися в блозі. Їх цікаво читати, але вони мають бути грамотними. Я люблю міксувати просування в різних варіаціях на ютубі - купую у вас багато адекватних коментів і замовляю рекламу на різних біржах, у блогерів. Виходить гарна картина. Не люблю всі яйця скидати в один кошик.

Покупку підтверджено
Павло Козяр

Мені здається, на ютубі мало впливають на візуал акаунти. Нормально, що коменти залишають порожні. Але не варто економити. Я з такою теорією накрутив відвертих ботів на іншому сервісі, вони зникли, аватарки на дивні поміняли. Охоплення мені урізали, дякую хоч канал не заблокували і відео. Тепер тільки якісну закупівлю роблю.

Покупку підтверджено
Максим Гонор

Коментарі дорогого коштують. А у вас дешево і якісно, живі, тому купую постійно. Пробую різні послуги, поки немає жодних претензій. Все відмінно і швидко, є гарантія, коменти не зникають.

Покупку підтверджено
Тетяна Овчарук

Є біржі з накрутки коментарів. Ціни там космічні. ОДИН коментар може коштувати 20-30 грн ! Це жесть. І що мені дадуть 100 коментів? Для блогу на ютуб треба мінімум 1000, як на мене. Люди бояться чи що, що накрутки щось там їм зламають - алгоритми, охоплення. Це ж очевидна маячня і маркетинг. Який розігрався на безкоштовних ботах і неякісних сервісах. Звичайно, якщо ви купуєте 100 коментів за 8 рублів. Чого ви очікуєте? 50 000 ботів і охоплення нижче плінтуса. Треба з розумом накручувати.

Покупку підтверджено
Дмитро Павленко

Хочу багато коментів і все. Мені не треба нічого піднімати, хочу, щоб відосики в топі були і друзі заздрили, накручую лайки, перегляди та коменти.

Покупку підтверджено
Оксана Карпенко

Якщо накручувати коментарі, то можна заробити більше. Люди ведуться за стадом. Це НЛП маркетинг. Їх приваблює все, що пахне популярністю. Тому - гідна послуга, якісна з гарантією!

Покупку підтверджено
Юрій Цимбалюк

Коментарі дуже підвищують популярність і охоплення. Нікуди не зникають. Все на місці, не індуси, українці. Дякую!

Покупку підтверджено
Роман Андрієнко

У мене на ютубі близько 100 відео і я вирішив їх упакувати сильніше: лайками, коментами, переглядами. Коментарі накручую потроху, щоб сильно на бюджеті не позначилося. Моя мета - під кожним відео: 1000-1200 коментів. Беру послугу найдорожчу, щоб виглядало це природно і жваво. Не хочу бути людиною з ботами.

Покупку підтверджено
Оксана Мироненко

Ну погодьтеся. Або 10 000 коментів, або 10. Що викличе інтерес? Звісно, 10 000. А якщо щось продає у відео, то ймовірність продати з великим потоком коментів набагато вища. Я їх накручую тільки на пости, що продають, а на інші потроху.

Покупку підтверджено
Денис Нестеренко

Накручую коментарі через раз. І клас! Аватарки живі, життєві, немає стресу за те, що подумають.

Покупку підтверджено
Віктор Симоненко

Коментарі продають краще, ніж будь-які лайки! На ютубі не хочеться дивитися відео, де мало коментів. Коли є зацікавленість, то відео одразу в голові стає популярним, цікавим. Так у мене і в друзів.

Покупку підтверджено
Анна Кулик

Обожнюю слухати медитації Олени Вальяк і я в них так вірю, що наступного дня - 5 клієнтів, доходи вищі, удача посміхається. Але я ж вірю не в медитації, а в коментарі під ними. У них вірила багато років! Поки не почала сидіти на біржах, де треба було залишати під різними відосами коментарі. Тепер я вже не вірю в їхню силу, а що тоді працює?

Покупку підтверджено