Історії (Сторіс) Інстаграм

Загалом: 0 UAH
Опис

Тут буде опис послуг

Виберіть послугу
і тут відобразиться її опис 😊

Лише кілька кроків до популярності

Люди потребують вашого контенту. Усього кілька кроків і ваш профіль або пости почнуть набирати популярність.Швидко та надійно.

01

Виберіть послугу

Виберіть послугу, виходячи з бюджету. Можете спробувати кілька і зупинитися на тому, що більше сподобається.

02

Заповніть інформацію

Не потрібно вводити пароль. Вкажіть лише посилання на об'єкт і пошту під час оформлення замовлення.

03

Слідкуйте за ростом

Після оплати всі замовлення починають виконуватися протягом декількох хвилин, тому ви швидко побачите зростання вашого акаунта.

Чому MediaHype найкращий для просування?

Найголовніше, що клієнти залишаються надовго і продовжують регулярно користуватися послугами. Якість і швидкість наш пріоритет.

Преміальні послуги

Якісні профілі, які враховуються соціальною мережею як живі та органічно додані.

Чесна гарантія

Кожна послуга має заявлену гарантію на виконання і відновлення.

Швидко й органічно

Автоматичний запуск за 2 хвилини. Швидке, органічне додавання.

Конфіденційно

Ми не передаємо дані третім особам. Анонімність і безпека клієнтів – наш пріоритет.

Прогресивна знижка

Багаторівнева накопичувальна програма знижок для постійних клієнтів.

Безпечні послуги

Надійні послуги без будь-яких блокувань і тіньових банів профілю або поста.

Відгуки

Тетяна Пироженко

Хтось пише, що накрутка в сторіс підвищує охоплення, хтось знижує. Я нічого подібного не побачила. Все як і було, але може не помітила. А ваш сайт обожнюю, частенько упаковку блогу купую.

Покупку підтверджено
Олександр Лозенко

Я користуюся крутим інструментом, підгледів у одного чувака. Накручую перегляди на сторіс. А потім викладаю послугу і підписникам показую статистику. Мовляв подивіться, які охоплення, а місць мало. Розкуповують одразу. Ідеально працює. На охоплення, до речі, ніяк не впливає.

Покупку підтверджено
Владислав Нечипоренко

З 300 тих, хто переглянув сторіс в інсті, купують 1-2, а то й нуль. Але накрутка допомагає тримати хоча б цю цифру в рамках. Коли є дні, я не накручую сторьки, у мене продажів менше. А коли купую невелику накрутку, то продажів більше і це радість.

Покупку підтверджено
Анастасія Лопух

У мене сторіс на день дивиться стабільно 1000-1500 осіб. Спробувала накрутити для експерименту. Наступного дня + 2000. Не знаю, що спрацювало. Моє мислення і віра, настрій? Чи все таки накрутка, буду ще пробувати.

Покупку підтверджено
Ольга Васильченко

Якщо продавати рекламу і крутити її в сторіс, то у роботодавця великі вимоги, я не беруся за таку роботу, охоплення невеликі. Але мій блог добре продає! І це мій посил. Чують мене одиниці, тому я накручую для виду охоплення. Дякую за сервіс.

Покупку підтверджено
Інна Хоменко

На більшості бірж модерацію інстаграм і завдання по ньому не проходить. А мені треба було збільшити охоплення в сторіс за 7 днів, кров з носу, я марафон з просування за гроші проходила. Збільшила за допомогою накруток! Свої підписники стали більше постів бачити, точніше, сторіс. І перегляди хороші - 60%, а до цього було %20.

Покупку підтверджено
Юрій Гайдук

Не накручував спеціально історії, бо який сенс? Все одно люди не бачать, а потім прочитав у вас, що якщо зробити якісну, гарантовану накрутку, то охоплення підвищаться. А в сторіс можна і пости просувати. Реально працює. Грошей своїх вартує!

Покупку підтверджено
Лідія Рибак

300 000 підписників у пабліку зі схуднення, рецептів, пости добре залітають, а сторіс - марна справа. Напевно, треба бути блогером, який труси напоказ виставляє, щоб люди дивилися. Але через довбані сторіс рекламу купують погано, не поясниш, що в мене немає накруток постів, думають, усе вигадано. Стала накручувати перегляди. Грошей більше стало. Купую найдорожчу послугу, щоб на охоплення не впливати, а тільки збільшувати!

Покупку підтверджено
Кирило Білан

Перегляди акаунтів реально живі, інакше в мене б усе полетіло в тартарари, заблокували б і охоплення б у сторіс упали. Я тільки вам довіряю, сайт перевірений часом.

Покупку підтверджено
Олексій Черкас

Мені здається, що моє віконце з історіями ніхто взагалі не бачить, відчуття, що воно в самій дупі, в кінці. Став накручувати перегляди, подруга сказала: "Я тебе й не помічала серед купи сторіс, у мене їх штук 500 висить, а сьогодні дивлюся - ти в перших, думаю, про що це він виклав?". А я викладаю щодня, це круто спрацювало.

Покупку підтверджено
Лариса Мазур

У вас такий спектор послуг, що я постійно гублюся. Але начебто все спробував, які підходили. Клас! Живі, активні хлопці дивляться. А це означає, що алгоритми не псуються і не збиваються. Дякую за послуги.

Покупку підтверджено
Олеся Кушнір

Гаразд пости з лайками і коментарями накручені. Можна зрозуміти, але нафіга накручувати перегляди сторіс? Думала я, а тепер зрозуміла цю фішку, так підвищуються свої реальні охоплення.

Покупку підтверджено
Микола Романчук

Продаю рекламу, але людей охоплення в сторіс лякають, я для статистики накручую. І це працює.

Покупку підтверджено
Дмитро Рак

Якби я набирав охоплення звичайним просуванням, мої історії дивилися б 5 осіб і все на цьому, добре хоч з охопленнями постів простіше. Коли накручую, то охоплення підвищуються. Дивиться не 5 осіб, а 25 моїх, реальних. Блог маленький.

Покупку підтверджено
Іван Буряк

Якось накрутив перегляди сторіс на одному сайті, мало того, що якісь індуси дивилися, так ще й охоплення на місяць впали. Я після цього забив на накрутку. А у вас начитався: живі, активні, все чітко. І вирішив купити. Може технології так доросли, що охоплення не губляться. У мене +200 переглядів у сторіс. Це для мене удача!

Покупку підтверджено
Петро Хмельницький

Я продаю через історії, але продажі сильно падають у вихідні, особливо влітку. Це жопа. Накручую перегляди і так піднімаю охоплення, бачить більше людей. Дякую, що ви є.

Покупку підтверджено
Катерина Верещагіна

У мене 13 000 підписників в інсті, а сторіс дивиться 20-50. У найкращі дні - 300. Прошу зауважити, що ВСІ підписники ЖИВІ!!! Як це працює? Не знаю, але я спробувала накрутку переглядів запилити. У підсумку сторіс стало більше людей, набагато більше дивитися.

Покупку підтверджено