Підписники Телеграм

Загалом: 0 UAH
Опис

Тут буде опис послуг

Виберіть послугу
і тут відобразиться її опис 😊

Лише кілька кроків до популярності

Люди потребують вашого контенту. Усього кілька кроків і ваш профіль або пости почнуть набирати популярність.Швидко та надійно.

01

Виберіть послугу

Виберіть послугу, виходячи з бюджету. Можете спробувати кілька і зупинитися на тому, що більше сподобається.

02

Заповніть інформацію

Не потрібно вводити пароль. Вкажіть лише посилання на об'єкт і пошту під час оформлення замовлення.

03

Слідкуйте за ростом

Після оплати всі замовлення починають виконуватися протягом декількох хвилин, тому ви швидко побачите зростання вашого акаунта.

Чому MediaHype найкращий для просування?

Найголовніше, що клієнти залишаються надовго і продовжують регулярно користуватися послугами. Якість і швидкість наш пріоритет.

Преміальні послуги

Якісні профілі, які враховуються соціальною мережею як живі та органічно додані.

Чесна гарантія

Кожна послуга має заявлену гарантію на виконання і відновлення.

Швидко й органічно

Автоматичний запуск за 2 хвилини. Швидке, органічне додавання.

Конфіденційно

Ми не передаємо дані третім особам. Анонімність і безпека клієнтів – наш пріоритет.

Прогресивна знижка

Багаторівнева накопичувальна програма знижок для постійних клієнтів.

Безпечні послуги

Надійні послуги без будь-яких блокувань і тіньових банів профілю або поста.

Вам може бути цікаво

Подібні послуги в інших соціальних мережах

Відгуки

Марія Кириченко

Якось я накрутила безкоштовно 200 підписників у телегу. Я весь день просиділа на завданнях, щоб їх накрутити. Через 3 дні підписників стало менше, а потім і зовсім ВСІ зникли! Це що за дива? І час даремно. Купила у вас 300 на пробу і пальці схрестила. Пишу відгук через 1,5 тижні. Усе на місці. Я щаслива. За хвилину оплатила і все готово, не треба сидіти над завданнями.

Покупку підтверджено
Юлія Білан

Я б ніколи не підписалася на телеграм, де 20 підписників. Це виглядає як фейк і непотрібна річ. Тому сама у свою групу накручую живих, активних підписників. Вони реально активні!!!

Покупку підтверджено
Дмитро Орлов

Чим добре телега, не треба паритися над підпискою. Накрутив, ніхто й не зрозуміє, правда чи ні. Але чим погана, це може вплинути на те, чи вийде в пошуку акаунт. А у вас живі підписники і не впливає, перевіряв!

Покупку підтверджено
Людмила Синиця

Створила телеграм-групу і почала туди викладати відгуки клієнтів про свої коктейлі. Відгуки є, підписок немає. Накрутила трохи, помітила, що канал став набирати популярність і в топ виходити, тому що багато підписок за тиждень, я свій канал у пошуку раніше не могла знайти просто так за ключовими словами.

Покупку підтверджено
Наталія Кучер

За два тижні набрала 500 підписників на канал у телеграмі. За ще два тижні відписалося 200. Накрутила, щоб завжди мінімум 500 було, так канал має статусніший вигляд. І закріпила підписників тим, що обрала послугу із закріпом - стабільністю.

Покупку підтверджено
Богдан Литвиненко

Ні, ну це геніально! Мало того, що в телеграмі не видно, що сидять за підписники, не перевіриш. Так ще й накрутити можна так дешево. Головне, щоб не відписувалися і живі були, раптом на охоплення впливає, не знаю, так кажуть. У вас усе чітко, спасибі, хлопці!

Покупку підтверджено
Ольга Супрун

35 замовлень сьогодні!!! А все - тому що я в інсті виклала пост із картинкою телеграма і написала. Дивіться, скільки вже людей проходять мій курс. Там було 500. Як ви розумієте, мій курс і 10 людей не купили. Але створився ажіотаж навколо накручених підписників. Купують. Приходять у телеграм. Залишилося створити активність із переглядів і коментів.

Покупку підтверджено
Андрій Пилипчук

У мене підписників у телезі багато, але відписок ще більше. Я тематики постійно міняю, люди йдуть, ніякої стабільності і я придумав фішку. Для стабільності накрутив 1000 фоловерів. Тепер відписки не помітні і на душі спокійно.

Покупку підтверджено
Анна Савка

У мене два канали - один для роботи, я там викладаю відгуки, результати клієнтів. Другий для просування. Я вирішила поєднати приємне з корисним і запросила з просунутого акаунта в другий людей. У підсумку жодного підписника. Довелося накрутити, я коли це зробила перший раз, офігіла від того, що це просто - створити аудиторію і не змогла зупинитися. Тепер телеграм робить мені більше продажів, ніж інші соцмережі.

Покупку підтверджено
Інна Таран

Добре, що є такі сервіси як цей. У мене голова пухне від цього телеграма. Скільки не накручувала підписників, вони зникають або учасники стають видаленими. Бісить! Навіть за платно підсовують відверту дичину. А у вас усе чітко, два тижні - все на місці.

Покупку підтверджено
Катерина Руденко

Боже, як я намучилася з цими безкоштовними підписниками. Я почала вести телеграм чат. Спочатку викладала завдання на біржах з підписок. Потім подумала: "так розорюся". Накрутила безкоштовну підписоту, щастя було повні штани. Через 2 дні всі пропали. Випарувалися просто! Знайшла у вас послугу, в якій обіцяли, що всі сидітимуть стабільно, підписники не зникнуть. Усі на місці через тиждень. Відгуки зазвичай не пишу, але це гармата!

Покупку підтверджено
Олеся Степаненко

У мене група з чаєм, кавою і там немає активності. Накрутила для вигляду 100 підписників. Око радіє, але вже цього мало. Ось повернулася, хочу ще замовити 200-300.

Покупку підтверджено
Володимир Харченко

Запустив безкоштовну фішку в телезі за підписку. Мда вже, очікував більшого. За весь день - 13 підписок. Думаю, че за фігня. В інсті за посиланням переходить людина 100-200, підписуються в телезі лише 13. Потім наздогнав, що немає активності, люди і йдуть. Накрутив підписників, кожен другий залишається в телеграмі.

Покупку підтверджено
Тимофій Пилипенко

Немає нічого простішого, ніж створити з нуля блог у телеграмі! Там навіть не видно, хто сидить у підписниках - на каналі. Ніхто й не подумає, що у вас накрутки. А я б їх і не соромився, від вас приходять живі люди, а не боти відверті.

Покупку підтверджено
Юрій Проценко

У телеграмі в мене закритий клуб. Люди там читають корисні штуки про бізнес, статті, аудіоподкасти слухають, заливаю відео свої та інших спікерів, є чат. Усе ідеально. Але стрьомно говорити про багатство і бізнес, коли до клубу вступили 10 осіб щонайбільше. Вони ж бачать, що більше немає підписників. Тому накрутив у вас. Не відписуються. Стабільні.

Покупку підтверджено
Світлана Жуковьска

Телеграмом користуюся для проведення своїх курсів і тренінгів із харчування. Але у підписників більше довіри, коли в курсовому акаунті сидить багато народу. Тому я у вас накручую, всі підписки на місці. А то безкоштовних накручувала, намучилася, вони зникають і все тут!

Покупку підтверджено
Роман Дорошенко

Хороший сервіс. Підписки прилітають швидко. Найголовніше, що вони живі! Акаунти схожі на людей. Немає видалених, нікуди не зникають. Усе безпечно і стабільно.

Покупку підтверджено
Марія Бугай

Створила канал у телеграмі, виклала в інсті пост і запросила підписників, усього 5 осіб підписалися. Я такий сором відчула, що мої підписники сидять і бачать: "Нікому вона не потрібна". Купила у вас на сайті накрутку, відразу 300 підписників. Уже інша справа! Хочеться контент далі створювати.

Покупку підтверджено