Перегляди відео Інстаграм

Загалом: 0 UAH
Опис

Тут буде опис послуг

Виберіть послугу
і тут відобразиться її опис 😊

Лише кілька кроків до популярності

Люди потребують вашого контенту. Усього кілька кроків і ваш профіль або пости почнуть набирати популярність.Швидко та надійно.

01

Виберіть послугу

Виберіть послугу, виходячи з бюджету. Можете спробувати кілька і зупинитися на тому, що більше сподобається.

02

Заповніть інформацію

Не потрібно вводити пароль. Вкажіть лише посилання на об'єкт і пошту під час оформлення замовлення.

03

Слідкуйте за ростом

Після оплати всі замовлення починають виконуватися протягом декількох хвилин, тому ви швидко побачите зростання вашого акаунта.

Чому MediaHype найкращий для просування?

Найголовніше, що клієнти залишаються надовго і продовжують регулярно користуватися послугами. Якість і швидкість наш пріоритет.

Преміальні послуги

Якісні профілі, які враховуються соціальною мережею як живі та органічно додані.

Чесна гарантія

Кожна послуга має заявлену гарантію на виконання і відновлення.

Швидко й органічно

Автоматичний запуск за 2 хвилини. Швидке, органічне додавання.

Конфіденційно

Ми не передаємо дані третім особам. Анонімність і безпека клієнтів – наш пріоритет.

Прогресивна знижка

Багаторівнева накопичувальна програма знижок для постійних клієнтів.

Безпечні послуги

Надійні послуги без будь-яких блокувань і тіньових банів профілю або поста.

Вам може бути цікаво

Подібні послуги в інших соціальних мережах

Відгуки

Людмила Мироненко

Рілси бачили мертвим вантажем багато років. Я подумала, чого втрачати, дай накручу перегляди. Офігеть. Я в шоці. Піднявся старий рілс! Люди почали лайкати, писати коменти. І нічого не впало, як усі кажуть!

Покупку підтверджено
Валерій Тараненко

Якщо накрутити платні перегляди на якісному, хорошому і перевіреному часом сервісі, то можна створити продажі з мінімумом зусиль. Це я про вас. Дякую за роботу!

Покупку підтверджено
Маргарита Даниленко

Набрала 30 000 підписників завдяки рілсам! Від самого початку користуюся на вашому сервісі накруткою. Але не думала, що це вона так впливає. Тим паче є глюк системи, що накрутки, нібито, це погано. Але я переконалася, що, як мінімум, вони не впливають на охоплення в поганому сенсі слова в інсті!

Покупку підтверджено
Аліна Дорош

Спробувала 5 різних послуг для накрутки переглядів рілс в інстаграм. Зайшли всі, але не всі добре вплинули на охоплення. У вас уже купую 3 рази. Працює майже завжди ідеально. Є нюанс - хочеться все й одразу, але колеться. Боюся переборщити з переглядами. Читала десь, що краще потроху щодня, ніж відразу дофіга.

Покупку підтверджено
Ростислав Литвин

Склалося враження, що рілси підняли охоплення за рахунок накрутки. Це не точно, поки здогадки. Але буду пробувати ще. Потім відпишуся, розповім, що вийшло. Багато послуг! Заплутатися можна.

Покупку підтверджено
Наталія Шуліка

15 рілс залетіли!!! Я їх накручувала, вони потрапили в цікаве в інсті. Кайф. Дякую за таку можливість, я чесно кажучи, не довіряла таким сайтам, боялася навіть оплачувати. Але можна і потроху купувати.

Покупку підтверджено
Тарас Васюта

Що більше дивляться рілси, то вища ймовірність залетіти в топ і підняти охоплення і зробити так, щоб багато підписників тебе побачили. Тільки для цього створюю накрутку. Хороша послуга, але перший раз завжди страшно. Купа чому і як, купа раптом. А раптом це погано вплине на акк? А раптом інсту заблочать? А раптом клієнти не помітять пости? Але все ок, я щасливий, буду закупівлю робити й далі.

Покупку підтверджено
Олег Ковтун

Уявіть, заходить людина в профіль і бачить, що рілси набрали 5 лайків, нікому не потрібні висять. А на них продажі та розповідь про послуги. Що зробить людина? Скаже: "Ні, тут небезпечно, я піду". А коли підвищуються охоплення, якщо ще й лайків додати з коментарями. То люди думають: "Тут можна довіряти".

Покупку підтверджено
Данило Михайлюк

Не виключено, що накрутка впливає на поведінку інстаграма, на алгоритми. Але в плані клієнтів - це геніальна можливість, дешева!

Покупку підтверджено
Павло Сухомлин

Накрутка охоплень на рілси виводить їх у топ моментально. Люди починають лайкати, коментувати і природні охоплення зростають.

Покупку підтверджено
Ірина Руденко

Записала відео з собакою, це так мило. Вона там - диво, хотілося, щоб увесь світ побачив. Знаю по однокласниках, що такі теми залітають. Песиків усі люблять і тварин. Ну хто б міг подумати, що відео набере 13 переглядів. Коли в акаунті 5000 осіб. Засмутилася і купила накрутку. Задоволена.

Покупку підтверджено
Світлана Боровик

Учора накрутила 1000 переглядів рілса. Сьогодні заходжу в статистику - 1830! Вау! Невже й справді жива, гарантована, якісна накрутка так працює? Це я кажу словами послуги. Повелася на них і справді так.

Покупку підтверджено
Артур Кондратюк

Накручую виключно рілси, бо що більше переглядів у перші години, то вищий шанс, що рілс залетить у цікаве. Так і є!

Покупку підтверджено
Зоряна Журавель

Накручую перегляди рілс для реклами. Блогери вимагають статистику і їм не поясниш: "ВИ ХОЧЕТЕ КЛІЄНТІВ, а не перегляди!!!". Ні, їм подавай величезні охоплення. Я і подаю, знаю, що реклама і так якісна. Тому не думаю, що обманюю людей. ой, соромно аж стало щось.

Покупку підтверджено
Артем Кобзар

Я фітнес-тренер, рілси залітають відмінно. Але іноді тижнями тиша в блозі, тоді пости накручую. Вогонь! Вони так піднімають охоплення, що думаю і на звичайні невелику накрутку робити.

Покупку підтверджено
Богдан Кузьменко

Якщо ви продаєте щось у блозі, то неминуче настане момент, коли постане питання про накрутку. Тому що сьогодні - дофіга переглядів, завтра - мало. Я намагаюся балансувати і не шкодую грошей. Але це дешево виявляється.

Покупку підтверджено
Олена Горбач

Завжди думала: нафіга люди платять за накрутку переглядів рілсів, це ж крінж, можна безкоштовно їх створити, обходила сервіси стороною і думала, відваліть, я і безкоштовно справляюся. Підсумок - охоплення нульові, блок. Тепер купую тільки якісну накрутку переглядів рілс.

Покупку підтверджено
Максим Грицай

Накрутити перегляди можна безкоштовно, просити друзів дивитися, але це довго і виснажливо, тому я купую.

Покупку підтверджено
Ганна Шишко

Я якось повелася на одну блогерку, у неї охоплення гігантські, море підписок. Купила дорогущу рекламу. І що? Жодного перегляду, підписника. Усе накручено було. Не розумію, навіщо так дурити людей. І очевидно, її накрутка була з найдешевших ботів. Тому що я купую у вас із живими акаунтами, це не впливає на кількість природних переглядів. Для мене накрутка - це інструмент, а не основний метод просування.

Покупку підтверджено
Марина Колісник

Ненавиджу ці рілси за те, що один залетить у топ, інший летить у топку. Купую накрутки у вас, щоб рушити відео вперед. Допомагає! Але весь час страх не покидає, що накрутка вплине на інсту, боюся великі перегляди закуповувати.

Покупку підтверджено
Денис Мартинюк

Це міф, що накрутка заважає охопленням. Я створюю рілси й одразу купую послугу з накрутки. День - два, перевіряю. Стало в 2 рази більше переглядів.

Покупку підтверджено
Оксана Дрозд

Я б'ютіблогер і впевнена, що моє обличчя продасть більше, ніж усілякі баночки, скляночки, пишу рілси. Сама їх створюю. Думаю: "вау, це геніально, щас прилетить 500 000 переглядів і купа лайків". Ага, сиджу і 20 переглядів за тиждень. Почала вже накручувати, помітила, що охоплення збільшилися.

Покупку підтверджено