Перегляди Ютуб

Загалом: 0 UAH
Опис

Тут буде опис послуг

Виберіть послугу
і тут відобразиться її опис 😊

Лише кілька кроків до популярності

Люди потребують вашого контенту. Усього кілька кроків і ваш профіль або пости почнуть набирати популярність.Швидко та надійно.

01

Виберіть послугу

Виберіть послугу, виходячи з бюджету. Можете спробувати кілька і зупинитися на тому, що більше сподобається.

02

Заповніть інформацію

Не потрібно вводити пароль. Вкажіть лише посилання на об'єкт і пошту під час оформлення замовлення.

03

Слідкуйте за ростом

Після оплати всі замовлення починають виконуватися протягом декількох хвилин, тому ви швидко побачите зростання вашого акаунта.

Чому MediaHype найкращий для просування?

Найголовніше, що клієнти залишаються надовго і продовжують регулярно користуватися послугами. Якість і швидкість наш пріоритет.

Преміальні послуги

Якісні профілі, які враховуються соціальною мережею як живі та органічно додані.

Чесна гарантія

Кожна послуга має заявлену гарантію на виконання і відновлення.

Швидко й органічно

Автоматичний запуск за 2 хвилини. Швидке, органічне додавання.

Конфіденційно

Ми не передаємо дані третім особам. Анонімність і безпека клієнтів – наш пріоритет.

Прогресивна знижка

Багаторівнева накопичувальна програма знижок для постійних клієнтів.

Безпечні послуги

Надійні послуги без будь-яких блокувань і тіньових банів профілю або поста.

Вам може бути цікаво

Подібні послуги в інших соціальних мережах

Відгуки

Людмила Павлюк

Я маркетолог і займаюся просуванням ютуб-каналів. Мої клієнти не проти, що я додаю перчинку - накрутку переглядів. Не завжди, а з метою здивування мас. Перегляди добре впливають на охоплення. Я вірю, що якщо викласти відос, накрутити відразу 1000 переглядів, то відео залетить у топ. Не знаю як у кого, у мене це працює через раз. Може від послуги залежить, а може від мене чи від відео.

Покупку підтверджено
Олександр Тревор

Ой, скільки грошей я вже витратив на блог - перегляди, підписки, лайки, але отримав з цього ще більше. Не знаю, навіщо діти бавляться такими фішками. Вони нічого не продають, напевно, его потішити. А я продажник і мені потрібно блог упаковувати на повну.

Покупку підтверджено
Світлана Тимошенко

Перегляди накручені підвищують охоплення!!! І це головне, навіщо я тут. Хороший, якісний сервіс, є гарантія. Ваш постійний клієнт! Дякую за турботу.

Покупку підтверджено
Оксана Карпенко

Мені треба було продати міні-курс. Він дешевий! Всього 1000 руб. Моїх підписників на ютубі 2500. І з них могли курс купити ВСІ. Він про схуднення й актуальний у всі часи. Але тиша і спокій. Я кажу: "Ой, мене так люблять, 300 осіб курс пройшло". А охоплення - 120. От відстій, немає довіри. Тому накручувати почала 3 дні тому у вас. Уже продала 23 курси!!! Дякую. Перегляди - це те, на що клюють потенційні покупці. Мені іноді здається, що навіть не важливо, що ти продаєш. Головне - побільше переглядів.

Покупку підтверджено
Марина Чумак

Чим більше переглядів відео, тим більша ймовірність, що люди його переглянуть. Накрутки - це топчик, тільки без підписників має дивний вигляд, доводиться і їх накручувати. Хоча... пости ж залітають у цікаве не просто так. Не знаю, коротше.

Покупку підтверджено
Ганна Коваленко

Добре, що у вас живі, активні перегляди, які не впливають на загальні алгоритми. Небезпечно купувати де попало, може блог і в бан залетіти.

Покупку підтверджено
Тетяна Григоренко

Я КОЖЕН день у вас купую перегляди на кожне відео! Це моя стратегія. Вона ідеально для мене працює. Викладаю відео. Відразу - накрутка на 1000. Люди бачать, помічають. До вечора вже 20 000 переглядів. А з 20 000 переглядів, мінімум 1 продаж. У мене курс з будівельної тематики, він дорогий. Тому грошей не шкодую. Накрутка переглядів - моя фішка.

Покупку підтверджено
Денис Нестеренко

Відео треба дивитися деякий час, щоб з'явилися перегляди. І таке відчуття, що не завжди вони проявляються. Накрутки переглядів збільшують охоплення і відео на ютубі бачить більше народу.

Покупку підтверджено
Ірина Лисиченко

Люди - стадо баранів. Їх треба не контентом дивувати! Вони спочатку дивляться на перегляди, лайки, дизлайки, коменти. А потім уже на відео. І якщо відео упаковане, то можна подивитися його. І одразу довіра з'являється. Але якщо тверезо мислити і подивитися відео по телевізору, хоча ні, на телефоні в когось старому, то виникне: "фу, що за лайно". Ось так ми впливаємо одне на одного. Це я давно вивчаю. Перегляди, які не впливають на охоплення - те, що варте уваги. Дякую!

Покупку підтверджено
Михайло Сич

Стремно, коли немає переглядів або 100 людей, а відео в голові здавалося геніальним, настільки, що суперечки немає. Накручую і ніколи не шкодую. З охопленнями все як раніше, до накрутки, але краще! І вигляд одразу солідний. Щось вартісне у відео, раз дивляться.

Покупку підтверджено