Скарги Телеграм

Загалом: 0 UAH
Опис

Тут буде опис послуг

Виберіть послугу
і тут відобразиться її опис 😊

Лише кілька кроків до популярності

Люди потребують вашого контенту. Усього кілька кроків і ваш профіль або пости почнуть набирати популярність.Швидко та надійно.

01

Виберіть послугу

Виберіть послугу, виходячи з бюджету. Можете спробувати кілька і зупинитися на тому, що більше сподобається.

02

Заповніть інформацію

Не потрібно вводити пароль. Вкажіть лише посилання на об'єкт і пошту під час оформлення замовлення.

03

Слідкуйте за ростом

Після оплати всі замовлення починають виконуватися протягом декількох хвилин, тому ви швидко побачите зростання вашого акаунта.

Чому MediaHype найкращий для просування?

Найголовніше, що клієнти залишаються надовго і продовжують регулярно користуватися послугами. Якість і швидкість наш пріоритет.

Преміальні послуги

Якісні профілі, які враховуються соціальною мережею як живі та органічно додані.

Чесна гарантія

Кожна послуга має заявлену гарантію на виконання і відновлення.

Швидко й органічно

Автоматичний запуск за 2 хвилини. Швидке, органічне додавання.

Конфіденційно

Ми не передаємо дані третім особам. Анонімність і безпека клієнтів – наш пріоритет.

Прогресивна знижка

Багаторівнева накопичувальна програма знижок для постійних клієнтів.

Безпечні послуги

Надійні послуги без будь-яких блокувань і тіньових банів профілю або поста.

Вам може бути цікаво

Подібні послуги в інших соціальних мережах

Відгуки

Марія Кравець

Жодного разу не соромно, коли створюю скарги і накрутки. Так і треба шкідникам. У мене їх небагато, але я фрілансер і в возі підробляю. Якщо мене кинули, то і я стаю злісною відьмою, а відьма на все здатна. Блокування - це мінімум моїх можливостей як творця!

Покупку підтверджено
Оксана Соловйова

Домовилася з жінкою щодо бартеру в телеграмі. Я їй свою книжку, вона мені за це рекламу в книжковому каналі. Книжку я їй відправила, рекламу не отримала. Вона ледве відповідала і така ніби вся похапцем. У неї канал явно накручений частково, а такий вигляд створювала, ніби ділова, куди діватися. Так і не запустила мою рекламу, я даремно витратила час і з дуру вирішила накрутити скарги, думала, фігня. Але спрацювало!

Покупку підтверджено
Світлана Сидоренко

Блокування спрацювало майже одразу, я спеціально купила накрутку сильніше і побільше, не пошкодувала грошей. Дуже вже хотілося заблокувати канал один. Навіть не хотілося, а життєво було необхідно. Тільки не смійтеся, канал колишнього. Чого не зробиш у поривах помсти!

Покупку підтверджено
Віталій Гончар

Мінімум зусиль, максимум блокувань. Мої курси постійно крадуть і продають у телеграмі на зливах. Добре, що є ви, можна їх блокувати моментально!

Покупку підтверджено
Ігор Ковтуненко

Добре, що не треба паритися. Скільки мені в телеграмі траплялося шахраїв, хоч греблю гати. На всіх не напасешся грошей - купувати скаргову накрутку, але коли горить, це доречно і допомагає швидко.

Покупку підтверджено
Олександр Левченко

Це ж треба придумати накрутку скарг! І смішно, і радісно. Бо коли це треба, дорогого коштує. Не кожен погодиться допомогти, а за завдання просити ставити скарги дорогувато. Вам треба цю послугу нести в маси.

Покупку підтверджено
Дмитро Воробей

Хороша послуга! Швидко вирішує проблему. Я працюю модератором і просуваю послуги. Іноді знадобиться в роботі.

Покупку підтверджено
Ірина Нестеренко

Шукала роботу на сайтах з арбітражу. Натрапила на шахрая, який кинув із проектом. Я весь день працювала, а грошей 0. Накрутила на нього скарги. Знаю, що марно, заведе ще акаунт. Але душа спокійна.

Покупку підтверджено
Тетяна Кравцова

Поскаржилася на канал, який краде в мене рецепти безцеремонно. Через день ні каналу, ні тієї нахабної дівиці чи хлопчини! Нехай тільки спробує з'явитися знову.

Покупку підтверджено
Павло Макаренко

Мій бот у телеграмі зареєстрований на інший акаунт і номер, я в нього не можу зайти. У бот приходять люди, а мені не потрібно, щоб вони купували стару послугу, там усе наплутано. Не міг свій бот прибрати з життя. Чого тільки не пробував. Допомогла накрутка скарг на вашому сервісі. Це порятунок!

Покупку підтверджено
Наталія Пилипенко

Блог цієї вівці полетів у тартарари! Я поскаржилася на пост і напруження, спеціально зробила так, щоб злодійка одна була покарана. Спрацювало швидко.

Покупку підтверджено
Валентин Снігур

Біржі із завданнями якісь марні в плані скарг, чи то там завдання роблять тяп-ляп. Віддав купу грошей - марно. Добре, що є така накрутка. Дякую.

Покупку підтверджено
Кирило Ковальчук

Я астролог, веду свій блог у телеграмі. Мені підписниця написала: "Кирю, де мій курс? Я оплатила!". Виявляється, вона віддала гроші шахраєві, який Кирилом Австралопітековичем прикинувся. Це немислимо! Я не можу засудити цього шахрая, але скаргу подав. Дякую вам, без вас це було б марно!

Покупку підтверджено