Лайки Інстаграм

Загалом: 0 UAH
Опис

Тут буде опис послуг

Виберіть послугу
і тут відобразиться її опис 😊

Лише кілька кроків до популярності

Люди потребують вашого контенту. Усього кілька кроків і ваш профіль або пости почнуть набирати популярність.Швидко та надійно.

01

Виберіть послугу

Виберіть послугу, виходячи з бюджету. Можете спробувати кілька і зупинитися на тому, що більше сподобається.

02

Заповніть інформацію

Не потрібно вводити пароль. Вкажіть лише посилання на об'єкт і пошту під час оформлення замовлення.

03

Слідкуйте за ростом

Після оплати всі замовлення починають виконуватися протягом декількох хвилин, тому ви швидко побачите зростання вашого акаунта.

Чому MediaHype найкращий для просування?

Найголовніше, що клієнти залишаються надовго і продовжують регулярно користуватися послугами. Якість і швидкість наш пріоритет.

Преміальні послуги

Якісні профілі, які враховуються соціальною мережею як живі та органічно додані.

Чесна гарантія

Кожна послуга має заявлену гарантію на виконання і відновлення.

Швидко й органічно

Автоматичний запуск за 2 хвилини. Швидке, органічне додавання.

Конфіденційно

Ми не передаємо дані третім особам. Анонімність і безпека клієнтів – наш пріоритет.

Прогресивна знижка

Багаторівнева накопичувальна програма знижок для постійних клієнтів.

Безпечні послуги

Надійні послуги без будь-яких блокувань і тіньових банів профілю або поста.

Вам може бути цікаво

Подібні послуги в інших соціальних мережах

Відгуки

Віра Костенко

Чорт би побрав тих, хто замість природної реклами у блогерів, створює накрутку дешевих ботів! А ось якщо самостійно користуватися такими послугами, то можна підвищити охоплення до небес, головне, не переборщувати.

Покупку підтверджено
Вадим Сіренко

Я СММ спеціаліст і просуваю багато клієнтів за раз, підвищую їм охоплення бонусом - лайками. Звісно, спочатку ми це питання обговорюємо, щоб не було потім шишок на мою адресу. Це бонус. І мені так спокійніше, блог росте швидше. Я роблю клієнтам гроші, а вони мені кейси створюють.

Покупку підтверджено
Микола Єрмоленко

Уже накручено завдяки вам 20000 лайків. Поступово, не одразу, я записую в блокноті, що і коли накрутив, які підписки, в який час, які результати. Тільки завдяки цьому сервісу оплати зросли в 10 разів за кілька місяців. Але не у всіх так працює, я це знаю, у мене є ще й навички - доносити інформацію зрозуміло.

Покупку підтверджено
Ніна Дерев’янко

Лайки піднімають настрій і створюють бажання контент створювати. Хтось їх накручує заради підняття охоплень, заради продажів. А для мене - це радість і мотивація.

Покупку підтверджено
Антон Павленко

Не треба накручувати лайки, ти що, алгоритми зіб'єш, охоплення впадуть, профіль заблокують. Слухала я байки 3 роки і сиділа на мілині. А треба було не безкоштовними накрутками користуватися, відразу купувати послуги. Так, грошей коштує. Але якщо продаєш щось, яка в жопу різниця?

Покупку підтверджено
Надія Шаповал

Гарний у вас сервіс, лайк поставили, не йдуть. Я якось безкоштовним користувалася, наступного дня лайки зникли, відстій. Не розумію, чому так і в чому різниця, але тепер тільки купую.

Покупку підтверджено
Олексій Мартиненко

500 лайків на один пост - ні багато, ні мало, але не соромно їх показувати. Пост виходить у топ і прилітають життєві лайкоси.

Покупку підтверджено
Тамара Василенко

Немає в мене грошей на рекламу. А через лайки запарюватися - таке собі. Я брала рекламу у великого блогера давно, підписок було багато. А лайків - ніфіга, вічна проблема. Люди розучилися лайкати з цією можливістю приховувати їх, доводиться накручувати. На алгоритми ніяк не впливає.

Покупку підтверджено
Роман Куценко

Обожнюю цей момент, коли виклав відос і він починає залітати, а я навздогін ще +300 лайків. Кайф! Якщо подивитися, хто лайкав, то можна подумати, звичайні люди. Чи це так і є, не знаю.

Покупку підтверджено
Юлія Коваленко

Ненавиджу себе за те, що витратила купу грошей на просування і не отримала жодного клієнта. Маркетологи - це бла бла бла і реклама. Мені накрутки лайків принесли більше клієнтів.

Покупку підтверджено
Ігор Михайленко

А що, якщо самі блогери вигадують історію, яка свідчить, що накрутки - це шлях в нікуди? Мені вони допомагають просуватися. Коли багато лайків, радіє тіло.

Покупку підтверджено
Аліна Вороненко

Мені якось клієнтка сказала: "Я у вас послугу зі схуднення купила, бо побачила багато лайків і подумала, о, мені треба". Я почала паритися, писати на біржах завдання, платити по 10 рублів за 1 лайк, а то й більше. Так розоритися можна! Знайшла вихід - роблю накрутку на вашому сайті, все те саме, охоплення в нормі. Не розумію, чому кажуть, що накрутки - погано.

Покупку підтверджено
Василь Федоренко

Учора спробував зробити безкоштовну накрутку лайків. Пост став мертвим вантажем, перегляди зупинилися. А потім у вас прочитав, що це через ботів і якщо якісну аудиторію закуповувати, норм все буде. Купую тепер, не шкодую ці копійки.

Покупку підтверджено
Оксана Степаненко

Я створюю рілси для людей, які люблять приколюхи і не заморочуються над тим, щоб пости читати. Але помітила по собі, що коли бачу рілси з 2 лайками, гортаю далі. Вирішила не наступати на їхні граблі, щодня у вас лайки купую.

Покупку підтверджено
Богдан Савченко

Багато лайків - добре. Мало - погано. Так чомусь думають блогери, коли звертаються по рекламу. Але в мене високі охоплення. Хочете лайки? Будь ласка. Дешево накручую живих, щоб алгоритми не збити.

Покупку підтверджено
Лариса Шевчук

Підписників багато, лайків немає. Добре, хоч їх приховувати можна, а то складається враження, що в мене блог із ботів. Але я хочу, щоб бачили лайки! Кожен другий приховує, а якщо відкриті, це дивно й актуально, здається, що пост цікавий. Стала користуватися послугами накруток. Здивована, але саме від вас приходять живі акаунти з людськими аватарками, хоч і не всі. Але й люди багато ставлять квіточки, картинки на аву, а ніки такі, що рот зламається.

Покупку підтверджено