Коментарі Телеграм

Загалом: 0 UAH
Опис

Тут буде опис послуг

Виберіть послугу
і тут відобразиться її опис 😊

Лише кілька кроків до популярності

Люди потребують вашого контенту. Усього кілька кроків і ваш профіль або пости почнуть набирати популярність.Швидко та надійно.

01

Виберіть послугу

Виберіть послугу, виходячи з бюджету. Можете спробувати кілька і зупинитися на тому, що більше сподобається.

02

Заповніть інформацію

Не потрібно вводити пароль. Вкажіть лише посилання на об'єкт і пошту під час оформлення замовлення.

03

Слідкуйте за ростом

Після оплати всі замовлення починають виконуватися протягом декількох хвилин, тому ви швидко побачите зростання вашого акаунта.

Чому MediaHype найкращий для просування?

Найголовніше, що клієнти залишаються надовго і продовжують регулярно користуватися послугами. Якість і швидкість наш пріоритет.

Преміальні послуги

Якісні профілі, які враховуються соціальною мережею як живі та органічно додані.

Чесна гарантія

Кожна послуга має заявлену гарантію на виконання і відновлення.

Швидко й органічно

Автоматичний запуск за 2 хвилини. Швидке, органічне додавання.

Конфіденційно

Ми не передаємо дані третім особам. Анонімність і безпека клієнтів – наш пріоритет.

Прогресивна знижка

Багаторівнева накопичувальна програма знижок для постійних клієнтів.

Безпечні послуги

Надійні послуги без будь-яких блокувань і тіньових банів профілю або поста.

Вам може бути цікаво

Подібні послуги в інших соціальних мережах

Відгуки

Марина Коцар

Коментарі під постом створюють азарт і бажання купити, якщо пост продає. Це я знаю з інстаграму. Там продажі роблю завдяки коментарям, але впевнена, що в телеграмі працює така сама система. Що більша активність у профілі, то вища ймовірність покупок. Ваш сервіс бомбічний. Якісні акаунти коментують, це рідкість.

Покупку підтверджено
Олеся Голубець

Прості, складні, різні, яскраві і прекрасні. Ось, що хочеться сказати про ті коментарі, що прилітають. Це, напевно, складна система все врахувати. Та ще й зробити так, щоб коменти в тему були. У мене телеграм заграв новими фарбами. Захоплююче це заняття - накрутки!

Покупку підтверджено
Юрій Боярчук

Так я і не зрозумів, чим живі люди відрізняються від ботів і чому я купую живих людей. Ну та й добре. Працює і то добре. Коментарі супер!

Покупку підтверджено
Лариса Ковальчук

Люблю коментарі за те, що вони мають гарний вигляд і все. Гроші є, чому б не створити візуал для внутрішнього щастя. Ваші коменти мають охайний і жвавий вигляд.

Покупку підтверджено
Михайло Стеценко

Заплутати хочу свій телеграм. Щоб незрозуміло було, що він накручений. Чергую різні види просування. Страх у мене, що спалюся, знаю, нічого такого. Заспокоює те, що коменти від живих і активних користувачів з цього сайту.

Покупку підтверджено
Олена Пархоменко

На одних охопленнях і підписниках далеко не заїдеш, якщо канал продає, а це завжди так, інакше, нафіга заводити його, то треба створювати всередині нього живе життя. І коменти - це старий добрий метод просування. Він, як і раніше, працює ну просто ідеально. А яка різниця, накручені коменти чи живі? Ось і я думаю, ніякої, піду ще куплю на пару постів.

Покупку підтверджено
Артем Кобець

Спробував різні послуги з накрутки коментарів, люблю експериментувати. Усі гідні!

Покупку підтверджено
Катерина Чернявська

Рандомні коментарі я найбільше обожнюю, таке розмаїття. Це більше схоже на те, що у мене живі люди, а не накрутка. У вас великий вибір послуг!!!

Покупку підтверджено
Володимир Юрченко

Хороші коменти. Аватарки живі. Я навіть упевнений, що під ними ховаються люди, які можуть стати клієнтами.

Покупку підтверджено
Юлія Пащенко

Що більше реакцій під постом у телеграм, то більше в мене людей в ефір приходять. А мені це головне - набрати на вебінар людей. Накрутки хороші, якісні, без ексцесів.

Покупку підтверджено
Ольга Бандура

Боюся створювати накрутки в інсті. А в телезі чомусь страху немає. Тільки злість, коли акаунти, що коментують, втрачають свою властивість. Стають видаленими. Це ганьба. Тільки тут закуповую коментарі.

Покупку підтверджено
Інна Гусак

Я люблю, коли все тип-топ. Пост упакований на повну. Є перегляди, коменти, реакції. Ось тоді він продає. Неважливо, що всередині поста. Ой, а якщо ще й грамотний, маркетинговий. То від клієнтів відбою не буде!

Покупку підтверджено
Людмила Лис

Накрутка у вас коштує дешево. Але коли накручуєш в день по 100 постів, цифра істотна. Я займаюся просуванням тг каналів, доводиться багато реакцій створювати. Роботу виконую якісно, тому користуюся тільки вашим сервісом. Усе стабільно й ідеально.

Покупку підтверджено
Олександр Микитенко

50 коментарів під останнім постом у телеграмі мені зробили 5 продажів! Я між іншим накрутив 50 коментів. А продажі від моїх підписників.

Покупку підтверджено
Сергій Кириленко

Гаразд, перегляди, реакції, підписники. Їх у телезі не особливо видно... А ось коменти на видноті, їх, однозначно, читають. Побільше, ніж в інсті. Тому треба й аватарки нормальні. Я накручував безплатно, одні боти й ганьба. Накрутив у вас, кілька днів висять, усе гаразд, людські, живі. Гроші того варті!

Покупку підтверджено
Богдан Рибченко

Немає підписників - не біда. Головне, щоб коменти були від нормальних людей. Тоді продажі будуть завжди! Дякую.

Покупку підтверджено
Олексій Ковальчук

Коментарі в телеграмі - це красиво, одразу життя процвітає в мережі. Накручую тільки виключно у вас, тому що акаунти не зникають і не видаляються, аватарки, живі адекватні!

Покупку підтверджено