Навігація
Потрібна наша допомога?

Зв'яжіться з нами зручним для вас способом.

Зв'язатись з нами

Методи оплати

Пропонуємо 3 методи оплати. Mono, Fondy, Crymtomus. Якщо платіж відхиляє, спробуйте вибрати інший спосіб оплати. Ось доступні варіанти оплати:

Ми працюємо в Україні та приймаємо платежі на офіційні рахунки ФОП. З загального доходу ми сплачуємо податок у розмірі 18%, військовий збір 1.5%, а також виділяємо 10% від чистого доходу на пожертви та підтримку армії. 🇺🇦

Fondy

Apple Pay
Apple Pay
Google Pay
Google Pay

Cryptomus

USDT
USDT
Bitcoin
Bitcoin
Ethereum
Ethereum
BNB
BNB
Dogecoin
Dogecoin
Solana
Solana
USDC
USDC
XRP
XRP

Опис процесу передачі даних

Для здійснення платежу оберіть спосіб оплати, ви будете перенаправлені на платіжний шлюз українського еквайрингу. З’єднання з платіжним шлюзом і передача інформації здійснюються в захищеному режимі з використанням протоколу шифрування SSL. Якщо ваш банк підтримує безпечні технології онлайн-платежів, такі як Verified By Visa, MasterCard SecureCode, MIR Accept, J-Secure, для завершення платежу може знадобитися введення спеціального пароля.

Наш сайт використовує 256-бітове шифрування. Конфіденційність наданої особистої інформації забезпечується українським банком. Введена інформація не буде передана третім особам, за винятком випадків, передбачених законодавством України. Обробка платежів за допомогою банківських карт здійснюється строго відповідно до вимог платіжних систем МИР, Visa Int., MasterCard Europe Sprl, JCB.