Скарги Інстаграм

Загалом: 0 UAH
Опис

Тут буде опис послуг

Виберіть послугу
і тут відобразиться її опис 😊

Лише кілька кроків до популярності

Люди потребують вашого контенту. Усього кілька кроків і ваш профіль або пости почнуть набирати популярність.Швидко та надійно.

01

Виберіть послугу

Виберіть послугу, виходячи з бюджету. Можете спробувати кілька і зупинитися на тому, що більше сподобається.

02

Заповніть інформацію

Не потрібно вводити пароль. Вкажіть лише посилання на об'єкт і пошту під час оформлення замовлення.

03

Слідкуйте за ростом

Після оплати всі замовлення починають виконуватися протягом декількох хвилин, тому ви швидко побачите зростання вашого акаунта.

Чому MediaHype найкращий для просування?

Найголовніше, що клієнти залишаються надовго і продовжують регулярно користуватися послугами. Якість і швидкість наш пріоритет.

Преміальні послуги

Якісні профілі, які враховуються соціальною мережею як живі та органічно додані.

Чесна гарантія

Кожна послуга має заявлену гарантію на виконання і відновлення.

Швидко й органічно

Автоматичний запуск за 2 хвилини. Швидке, органічне додавання.

Конфіденційно

Ми не передаємо дані третім особам. Анонімність і безпека клієнтів – наш пріоритет.

Прогресивна знижка

Багаторівнева накопичувальна програма знижок для постійних клієнтів.

Безпечні послуги

Надійні послуги без будь-яких блокувань і тіньових банів профілю або поста.

Вам може бути цікаво

Подібні послуги в інших соціальних мережах

Відгуки

Наталія Микитенко

Треба було одну дуру заморозити, в бан закинути, створила завдання на біржі, але толку мало. Дорого, купу грошей втратила. А потім побачила у вас послугу і скористалася, заблокували нарешті, можна спати спокійно.

Покупку підтверджено
Марія Погорілець

Мені треба було заблокувати старий акаунт, забула пароль, колектори дістали - писали туди, мене ганьбили. Знайшла ваш сайт, створила заявку, справу зроблено! Швидко. Якісно. Дешево.

Покупку підтверджено
Ганна Ярова

Довго ж я вас шукала, боротьба зі "злочинністю" в інсті дістала, 10 блокувань друзів - це фігня, потрібно, мабуть, більше, щоб модери звернули увагу. Купила накрутку. Нарадітися не можу, 5 хвилин, пара кліків і готово!

Покупку підтверджено
Василь Дубров

Раніше не розумів, чого люди паряться. Знаходять же час натиснути кнопку спам і поскаржитися. Навіть пишуть коментарі модераторам. Це скільки ж жовчі в них. Поки сам не вляпався в історію, коли виклав відео, що продає, яке в топ залетіло і зробило мені продажів на 300 000, я став помічати, що його інші використовують. І ні! Не копіюють. Вони вставляють мій текст і відео нахабно. Я став банити за допомогою вашої послуги.

Покупку підтверджено
Зоя Брага

Мене заблокували, я так і не зрозуміла, в чому причина. А потім подруга сказала, це, найімовірніше, та блогерка, що на тебе наїжджала, - створила накрутку і все. Я акаунт не повернула. Але зробила з нею те саме.

Покупку підтверджено
Катерина Дейнега

У мене рецепти авторського характеру, я їх обожнюю і на них заробляю. Але помічаю в інших, раніше лаялася, просила вказати авторські права. А тепер не церемонюся - копійки витрачаю у вас і бан їх. Це зберігає нерви і дає спокій. Сварка ні до чого доброго не призводить, а якщо щось спати не дає, це можна вирішувати радикально.

Покупку підтверджено
Віктор Лисак

Хороша функція, злодюжок в інстаграмі багато, вони й не соромляться, а потім ще й у чорний список кидають. Доводиться заходити з другого акаунта, знаходити і банити своїми руками, інакше це не припинити.

Покупку підтверджено
Юлія Голуб

Ви молодці, що створили таку послугу, я її ніде не знаходила. Іноді хтось так розлютить своєю поведінкою, крадіжками, що нічого не залишається, крім скарги. Я раніше думала: "Я молодець, поскаржилася, мене почують!". Ну так, як же, ті ж профілі живуть і радіють. Тому створюю скарги.

Покупку підтверджено
Сергій Ільченко

Як інстаграм пропускає непристойний контент? Я зрозуміти не можу! Діти дивляться. Доводиться накручувати скарги, інакше так і будуть такі відео та рекомендації визирати. Благо, швидко блокують, дякую за боротьбу з виродками!

Покупку підтверджено
Андрій Соколов

Відео з пейзажем, із природою - це красиво. Я їх обожнюю, але мене бісить, коли мене не поважають. Скачують і собі вставляють. Тому накручую скарги частенько у вас, працює.

Покупку підтверджено
Ірина Назаренко

Побачила рекламу однієї куриці з моїми АВТОРСЬКИМИ картинками. Написала: "ВИДАЛЯЙ". У відповідь - вони всюди, що хочу, те й роблю. Нічого не видалю. Я почала просити своїх, щоб залишили скаргу, поставили спам. Але це не зрушило справу. А я злопам'ятна і домоглася свого. Не пошкодувала грошей, купила накрутку. Її профіль видалили!

Покупку підтверджено