Скарги Тік Ток

Загалом: 0 UAH
Опис

Тут буде опис послуг

Виберіть послугу
і тут відобразиться її опис 😊

Лише кілька кроків до популярності

Люди потребують вашого контенту. Усього кілька кроків і ваш профіль або пости почнуть набирати популярність.Швидко та надійно.

01

Виберіть послугу

Виберіть послугу, виходячи з бюджету. Можете спробувати кілька і зупинитися на тому, що більше сподобається.

02

Заповніть інформацію

Не потрібно вводити пароль. Вкажіть лише посилання на об'єкт і пошту під час оформлення замовлення.

03

Слідкуйте за ростом

Після оплати всі замовлення починають виконуватися протягом декількох хвилин, тому ви швидко побачите зростання вашого акаунта.

Чому MediaHype найкращий для просування?

Найголовніше, що клієнти залишаються надовго і продовжують регулярно користуватися послугами. Якість і швидкість наш пріоритет.

Преміальні послуги

Якісні профілі, які враховуються соціальною мережею як живі та органічно додані.

Чесна гарантія

Кожна послуга має заявлену гарантію на виконання і відновлення.

Швидко й органічно

Автоматичний запуск за 2 хвилини. Швидке, органічне додавання.

Конфіденційно

Ми не передаємо дані третім особам. Анонімність і безпека клієнтів – наш пріоритет.

Прогресивна знижка

Багаторівнева накопичувальна програма знижок для постійних клієнтів.

Безпечні послуги

Надійні послуги без будь-яких блокувань і тіньових банів профілю або поста.

Вам може бути цікаво

Подібні послуги в інших соціальних мережах

Відгуки

Євген Опанасенко

У мене сестра вічно реве через дебілів, які їй коменти під відео в тік току пишуть. Я придумав спосіб як їх карати. Купую накрутку скарг і їх блочать. Мені для сестри нічого не шкода. А багато грошей витрачати не доводиться.

Покупку підтверджено
Марина Гаєвська

Замовила рекламу в тік ток у блогерки, вона мене кинула. Я злилася місяць! А потім зайшла до вас на сайт накрутити лайки, побачила можливість накрутити скарги. Знайшла цю курку і заблокувала її. Нема чого людям мозок пудрити. Треба якісно виконувати свою роботу.

Покупку підтверджено
Андрій Лозовий

Добре, що придумали нарешті можливість швидкої накрутки скарги для тік току. Якщо хтось шкодить, шахрай або вкрав контент, можна швидко з цим розібратися. Не завжди слова питання вирішують. Часто сам можеш у бан потрапити. І про це я думаю, треба акуратніше. А то так хто-небудь скарг накидає накручених і немає акаунта. Тому роблю справу мовчки.

Покупку підтверджено
Дмитро Короленко

Блін! Я в шоці. Так можна було? Просто заплатити трохи грошей і накрутити скаргу на відео з тт. Я вже стільки коштів у це вклав. Мій контент крадуть часто і не соромляться. Тепер завжди відразу до вас, без зайвих розмов. Скаргу відправляю і немає людини. Капець як зручно!

Покупку підтверджено
Володимир Сидор

Дві скарги вже накрутив. Спрацювало ідеально. Дивлюся, на біржах замовляють скарги за гроші шалені. А я за копійки у вас створив накрутку. Не знаю, чого вони не користуються цим, не знають напевно.

Покупку підтверджено
Ігор Лазаренко

Я заблокував одного виродка, який обдурив мою маму. Ніхто не реагував. Я вже замовляв накрутку скарг, нічого не вийшло. Ризикнув ще раз - на вашому вже сайті. Усе, він полетів у смітник і, сподіваюся, там залишиться.

Покупку підтверджено
Сергій Бондаренко

Хороша послуга. Користується попитом серед моїх колег. Я як дізнався про неї, почав усім розповідати. Тому що багато шахраїв і їх треба блокувати, але всім насрати!!!

Покупку підтверджено
Світлана Шаповалова

У мене контент звичайний - відео-рецепти, рекомендації для господинь. Дофіга завантажень, хоча я начебто обмежувала цю функцію. Мабуть, знаходять ліві сайти і мої відео скачують. Потім дивлюся, у новинах миготять мої рецепти. Задовбали! Втомилася з ними боротися, нерви витрачати. Накручую скарги, краще витрачу трохи грошей, зате буду спокійно спати.

Покупку підтверджено
Ольга Романченко

У мене одна дівиця накрала відосів і виклала у своєму тік току. Я написала, 0 реакції, надіслала скаргу, нічого не відбувається. Психанула, хотіла вже йти на біржу і за гроші створювати купу скарг. А потім побачила рекламу накрутки скарг у вас і за копійки це зробила. Ура! Вона заблокована.

Покупку підтверджено
Олександр Підгорний

Мій контент непопулярний, але мене бісять деякі акаунти, які відверто шахраї. Так моя сестра повелася на один профіль. Я замовив послугу блокування. Усе, їх немає!

Покупку підтверджено
Оксана Яценко

Якщо хтось додумався викласти ваш контент, сміливо накручуйте скарги і блокуйте профіль цього самозванця! На щастя, це можна зробити в кілька кліків і не витрачати купу грошей на біржах.

Покупку підтверджено
Тетяна Остапчук

Я сама не сиджу в тік току, але посиджують діти й іноді такий контент непридатний вилазить, що соромно за цю соцмережу. Гуглила довго і знайшла у вас накрутку скарг. Я тепер тик токовий поліцейський, якщо щось бачу, не шкодую грошей і блокую. Тому що дешево, копійок не шкода.

Покупку підтверджено
Галина Іщенко

Хороша послуга для тік току. Відео легко завантажити, кожен другий розумник не хоче створювати свій контент, викладає чужий. Накрутка скарг рятує!

Покупку підтверджено
Людмила Тарасова

Мене бісить, коли крадуть мій контент! Просила підписників залишити скарги, не знаю, не слухають мене чи що, але як висіло відео з моїм лейблом у цього придурка, так і висить. Точніше, доти, доки я не накрутила скарги. Взагалі в шоці, що і це накручують, рідко зустрінеш, спасибі вам велике! Не довелося море грошей витрачати, адекватна ціна.

Покупку підтверджено