Лайки Ютуб

Загалом: 0 UAH
Опис

Тут буде опис послуг

Виберіть послугу
і тут відобразиться її опис 😊

Лише кілька кроків до популярності

Люди потребують вашого контенту. Усього кілька кроків і ваш профіль або пости почнуть набирати популярність.Швидко та надійно.

01

Виберіть послугу

Виберіть послугу, виходячи з бюджету. Можете спробувати кілька і зупинитися на тому, що більше сподобається.

02

Заповніть інформацію

Не потрібно вводити пароль. Вкажіть лише посилання на об'єкт і пошту під час оформлення замовлення.

03

Слідкуйте за ростом

Після оплати всі замовлення починають виконуватися протягом декількох хвилин, тому ви швидко побачите зростання вашого акаунта.

Чому MediaHype найкращий для просування?

Найголовніше, що клієнти залишаються надовго і продовжують регулярно користуватися послугами. Якість і швидкість наш пріоритет.

Преміальні послуги

Якісні профілі, які враховуються соціальною мережею як живі та органічно додані.

Чесна гарантія

Кожна послуга має заявлену гарантію на виконання і відновлення.

Швидко й органічно

Автоматичний запуск за 2 хвилини. Швидке, органічне додавання.

Конфіденційно

Ми не передаємо дані третім особам. Анонімність і безпека клієнтів – наш пріоритет.

Прогресивна знижка

Багаторівнева накопичувальна програма знижок для постійних клієнтів.

Безпечні послуги

Надійні послуги без будь-яких блокувань і тіньових банів профілю або поста.

Вам може бути цікаво

Подібні послуги в інших соціальних мережах

Відгуки

Юлія Шкляр

Ютуб - це соцмережа, без накрутки нікуди. А я все мріяла, щас пару своїх фітнес-відосів викладу і залікую. Але залітали короткі відео в тренд, було багато переглядів, не пам'ятаю, вже скільки, Тільки лайків мало, стрьомно. Накручую.

Покупку підтверджено
Євген Кушнір

Хтось скаржиться, що через накрутки на ютубі плутаються і ламаються алгоритми, відео бачать індуси. Ну так і не купуйте такі акаунти! Наберуть безкоштовних і відвертих ботів, а потім ниють. Я довіряю тільки вашому сайту і у вас лайки накручую, нічого не ламається, алгоритми в нормі, відео бачать ті, хто повинен і ніяк інакше. Жодного індуса не помітив. Усі українці.

Покупку підтверджено
Богдан Довгий

Відео набрало популярності після того, як я накрутив 300 лайків. Охоплення цього дня злетіли. Я так і не зрозумів, ці люди, що лайкнули, реально дивилися? Може цікаво було? Чи кількість лайків на охоплення вплинула?

Покупку підтверджено
Світлана Ярмоленко

Я не така вже й знаменита, але завжди мріяла бути в топі, щоб мене впізнавали. Щось канал мені показує п'яту точку. Я вирішила сама його упаковувати, у вас щодня купую лайки і пишу відгук, напевно, вже третій. У захваті від роботи сервісу. Сама з таким подібним пов'язана і знаю нутрощі!

Покупку підтверджено
Марія Романюк

Дякую за лайки!!! Я перший раз накрутила. Офігеть, я думала, це обманка, приманка і немає такого. А можна все. Яхууууу! Буду коменти ще накручувати.

Покупку підтверджено
Людмила Антонюк

Спочатку я боялася на ютубі накручувати багато лайків, ледве-ледве по 50 на день. А то хіба мало, начиталася всякого. А тепер без страху по 300 на відео. Кайф. Сиджу і радію, це як купити смачну каву у вихідний і нікуди не поспішати!

Покупку підтверджено
Світлана Король

Відгуки зазвичай не пишу, але вам хочу подякувати за якісні накрутки і швидкий результат. Іноді доводиться почекати, мабуть ручна робота, аналізують профіль, так навіть краще і більше довіри. Я читала, що секунда в секунду накрутки - це поганий результат і рейтингу сайту не варто довіряти. А від вас ідуть живі, активні профілі.

Покупку підтверджено
Галина Дерев’янко

Учора виклала відео, де я біжу загадково по полю, так романтично. Думала, зараз наберу мільйон лайків. Ага, 2, від сили. Мені навіть ніяково за своє відео, я накрутила тут.

Покупку підтверджено
Петро Мартиненко

Не потрібно бути психологом, щоб зрозуміти: аудиторії потрібно м'ясо - лайки, коменти, охоплення. Якщо в інсті це можна приховати, то на ютубі все очевидно і доводиться людей дивувати. Експериментую з вашими послугами вже тиждень.

Покупку підтверджено
Оксана Мироненко

Хороша робота. Лайки стабільні, не спливають, не зникають, купувала з гарантією, вона працює ідеально.

Покупку підтверджено
Денис Лавріненко

Хороший канал має мати дорогий вигляд. А що його робить дорогим? Лайки, підписки, коменти. Без накруток - нікуди. Дякую за сервіс!

Покупку підтверджено
Марина Стеценко

Я взагалі рідко викладаю відео. Але влучно! Вони 3-х годинні. Розповідаю про ченнелінг, вище Я, пам'ять із минулого. Люди захоплюються цим. Перегляди набирають обертів. А ось лайків мало. Вважаю, що це мені допомагає набрати охоплення. Тому раз на два тижні у вас накручую найдорожчу послугу, щоб нічого не збивалося. І алгоритми були в порядку.

Покупку підтверджено
Володимир Юрченко

На ютубі багато шахраїв, тому люди неохоче довіряють тим, хто продає щось. А лайки, нібито, це статус, це те, що користується попитом. Якщо інші лайкнули, поділилися, значить, є довіра. Їх накручую з метою таких ось.

Покупку підтверджено
Дмитро Рябко

Лайків багато не буває, вони створюють видимість живого блогу і хочеться все більше, більше, один раз почав накручувати, вже не зупинитися. Це наркоманія якась. Ваш сайт у мене в закладках і в обраному в телезі.

Покупку підтверджено
Юрій Соколовський

Обожнюю лайки. Ну просто люблю дивитися. Для душі накручую на свої відоси в ютубчику. Клас. Все подобається. Зручний сервіс.

Покупку підтверджено
Віталій Дячук

Мені лайки допомагають продавати послуги для послуг. Накручував на інших сайтах, вони зникають, охоплення починають тріщати по швах. У вас усе ок, ніяк не впливає! Лайки стабільні.

Покупку підтверджено
Ірина Величко

Якось я захотіла помедитувати, почала шукати відоси на ютубі. Побачила медитацію дівчини. Вона говорить красиво, ролик за часом зручний, нічого зайвого. Але там ні лайків, ні коментів. Я така: "Так, ти знаєш, люба, що просуватися не просто, подобається - бери". Але мозок мені видав: "Ні, це не допоможе". Це шок контент!!! Як наше сприйняття і мислення може впливати на результат. І я пройшла повз цю медитацію. А якби побачила активність, 100% навіть купила в неї щось. Тому сама собі накручую лайки і побільше, не шкодую грошей.

Покупку підтверджено