Відгуки

Відгуки клієнтів про MediaHype

Богдан Кузьменко

Поскаржитися можна на відео, канал, непристойні повідомлення. Я це рідко роблю, але якщо мене зачіпають, то купую накрутку. Один раз, сьогодні купив на ютубі, чекаю результату. Але на вашому сервісі я робив накрутку таку для інстаграма і телеграма, працювало ідеально. Упевнений, з ютубом теж вийде.

Віталій Коцюба

Я не вмію злитися, мститися, але одна ситуація мене доканала. Це як треба було мене зганьбити, щоб зачепити самолюбство і розлютити. Що я знайшов ваш сайт і створив прям багато, щоб напевно, скарг. Шкідника усунуто, спасибі! Це круто, але й страшно, з іншого боку, блог розвивати. Так не те скажеш, теж візьмуть і заблокують.

Ольга Таран

Мені потрібно було, щоб видалили одне відео на моєму старому каналі. Я забула пароль, немає доступу до пошти. Але творці ютубу мені не відповідали. Накрутила на відео скаргу. Алілуя! Воно видалене. Дякую, це мені полегшило життя, немає більше головного болю.

Олександр Білошапка

А давайте всі масово блокувати тих, хто пропагує суїцид! Навіщо взагалі говорити про це? Потім люди у вікно виходять. Я не багач, але благодійністю люблю займатися. Я як поліціонер. Сиджу на ютубі й шукаю тих, кого треба покарати, з надією йду до вас на сайт і скаргу накручую. Не підводила начебто ця функція. Виродки, які заважають суспільству, мають бути покарані!!!

Павло Грищук

Крута функція. Не користувався, але користувався у вас іншими послугами, все якісно. Упевнений, скарги теж працюють ідеально, поки не розумію, для чого. Але може й знадобиться.

Оксана Соловей

Усе, немає більше приховано-збоченого каналу. У мене діти мій ютуб дивляться, там не приховано від дітей нічого! І як вилізе таке, що незрозуміло, куди дивиться модерація. Я накручую, їх блокують. Сподіваюся, без можливості відновитися.

Дмитро Павленко

Хороша можливість, мої відео періодами з'являються не там, де треба. Вони проганяють їх, схоже, через якусь прогу, що ютуб сприймає відео як новий контент. Я з такими не церемонюся, просто пишу прощального листа. А через годину роблю накрутку! Головне, щоб у відповідь не прилетіло. Подумав щас...

Марія Борисенко

Хто придумав цю геніальну річ? Невже так можна було? Взяти й накрутити скаргу, щоб видалити канал! Це геніально. Я вже тисяч 5 витратила на боротьбу з злодюжками контенту і каналу. А тут усе просто, можна масово замовити купу скарг. Дякую.

Інна Коломієць

Якщо є ворог, то його легко усунути, якщо у ворога є дещо важливе для нього - блог на ютубі! І я це зробила. Дякую за роботу, усуває неполадки миттєво майже. Хоча не завжди одразу, скарги проходять модерацію. А у вас якісні кліки, тому все чітко виходить. Купую найкращу послугу!

Михайло Рудий

Тільки за останній тиждень накрутив 5 скарг. Я хитрун і створив послугу зі створення скарг за гроші. Я ж усім цим займаюся, роблю все по-розумному, своя стратегія. Тільки вашому сайту довіряю, ним користуюся, коли клієнтам скарги залишаю. Працює не завжди ідеально, а багато закупівель робити не хочеться. Але може тому. Я шкодую купу бабла вкидати, друзів прошу проставити скарги.