Репости Ютуб

Загалом: 0 UAH
Опис

Тут буде опис послуг

Виберіть послугу
і тут відобразиться її опис 😊

Лише кілька кроків до популярності

Люди потребують вашого контенту. Усього кілька кроків і ваш профіль або пости почнуть набирати популярність.Швидко та надійно.

01

Виберіть послугу

Виберіть послугу, виходячи з бюджету. Можете спробувати кілька і зупинитися на тому, що більше сподобається.

02

Заповніть інформацію

Не потрібно вводити пароль. Вкажіть лише посилання на об'єкт і пошту під час оформлення замовлення.

03

Слідкуйте за ростом

Після оплати всі замовлення починають виконуватися протягом декількох хвилин, тому ви швидко побачите зростання вашого акаунта.

Чому MediaHype найкращий для просування?

Найголовніше, що клієнти залишаються надовго і продовжують регулярно користуватися послугами. Якість і швидкість наш пріоритет.

Преміальні послуги

Якісні профілі, які враховуються соціальною мережею як живі та органічно додані.

Чесна гарантія

Кожна послуга має заявлену гарантію на виконання і відновлення.

Швидко й органічно

Автоматичний запуск за 2 хвилини. Швидке, органічне додавання.

Конфіденційно

Ми не передаємо дані третім особам. Анонімність і безпека клієнтів – наш пріоритет.

Прогресивна знижка

Багаторівнева накопичувальна програма знижок для постійних клієнтів.

Безпечні послуги

Надійні послуги без будь-яких блокувань і тіньових банів профілю або поста.

Вам може бути цікаво

Подібні послуги в інших соціальних мережах

Відгуки

Ігор Зубко

Добре. Швидко. Якісно. Охоплення не впали, але й не піднялися. Хоча я не знаю, як це можна поміркувати по одному разу і взагалі зрозуміти, що саме вплинуло на блог. По-моєму, це досвід багатогранний і що завгодно може підняти, впустити охоплення, залучити людей на ютуб, змусити їх підписатися. А може людина мала в той день на відео ну дуже для натовпу людей привабливий вигляд, а ми всі думаємо - накрутки так впливають. Але! Я вірю, що це допомагає.

Покупку підтверджено
Марія Мамчур

3 репости погоду не зроблять, а сотка може допомогти охопити багато народу. Так вже влаштовані алгоритми на ютубі. Я їх вивчаю давно і спостерігаю за поведінкою користувачів, системи, пробував різні накрутки. Гідні залишаю і відгуки потім пишу!

Покупку підтверджено
Ольга Кушніренко

Шкода, на ютубі не видно, скільки було репостів або я не вмію таку функцію вмикати. Хотілося б, щоб це було на видноті. Якби люди, як в інсті, бачили, що 500 осіб поділилися з кимось або в соц. мережах, то відео мало б солідніший вигляд. Я б такою можливістю користувався постійно. А так беру суто для підвищення охоплень. Щоб багатогранно пост використовувати.

Покупку підтверджено
Яна Панасюк

Я у вас на сайті завжди купувала лайки і коменти, вже рік, перевірено часом. Але не звертала увагу на репост відео на ютубі. Дай, думаю, спробую. Хороша фішка. Але поки що не зовсім зрозуміла. Це репости вплинули на охоплення відео чи щось інше, буду ще тестувати. Цікава знахідка. Мабуть, я ще не все знаю про накрутки. Що ще знайдеться?

Покупку підтверджено
Юлія Хоменко

Безпечна накрутка. Статистику підняла на рівень вище! Стало більше переглядів, охоплень, базових коментів. Дякую за якісну накрутку.

Покупку підтверджено
Тетяна Чепига

Завтра накручу 500 репостів. Прямо ризикну. Сьогодні спрацювало. Відос вилетів у рекомендоване, мабуть, підписки пішли, лайки, перегляди. А я зробила 100 репостів. Цікаво, чим більше, тим краще? Чи є межа.

Покупку підтверджено
Оксана Усенко

Репости - це для мене лише інструмент. Все таки візуал важливіший. 200 лайків, 20 коментарів, 1000 переглядів відео. Це вже має гарний вигляд. А репости просто допомагають вийти в топ.

Покупку підтверджено
Андрій Каденюк

Усі біжать за лайками, коментарями. Але упускають потужну можливість - накрутити репости. Але ж алгоритми таке сприймають чутливіше і ютуб починає відео сам просувати без реклами і всяких лайків.

Покупку підтверджено
Віталій Дячук

50 репостів + 1000 переглядів поста за ДЕНЬ. У мене 130 підписників. Кайф. Я просто вирішив у вас купити і потестити, спрацювало. Буду пробувати ще.

Покупку підтверджено
Сергій Ляшенко

Якщо хтось поставив лайк, це така легка рутина. Якщо хтось поділився. Це вже важка артилерія. Це цікаво. Затребуване. Алгоритм так думає. А коли він не бачить, хто це зробив, йому без різниці. Тому від накруток немає блокувань, немає зниження охоплень. Навпаки, вони підвищуються. Так я собі придумав історію! І моя історія свідчить - накрутка репостів ОБОВ'ЯЗКОВО на ютубі. Головне, якісна. У вас усе норм! Дякую.

Покупку підтверджено
Володимир Гуменюк

Лайк+репост+комент = відео в топі. Багато людей його бачать. Є продажі, питання, попит. Про що говорити, коли немає переглядів. Складно зрозуміти, що продає, а що ні. Так, накрутка - це платно. Не кожен наважиться всі відоси упаковувати. Але якщо це робити, то факт залишається фактом, усе окупиться і продажі з'являться.

Покупку підтверджено
Людмила Шуляк

Мені здається, мало хто накручує репости. Але ті, хто шарить у темі, знають, що вони можуть вплинути на видимість поста сильніше, ніж 1000 лайків!!!

Покупку підтверджено
Марина Стеценко

Репости не видно, але вони сильно підвищують охоплення поста. Я не вірю в силу накруток перегляду відео на ютубі, але вірю в силу репостів. Це важче і потужніше. Це конкретна дія. Якщо людина поділилася. Логічно думати, що відео алгоритм ютуба сприймає як щось цікаве. Але в інсті так не працює, хоча... фіг зрозумієш, як усе влаштовано.

Покупку підтверджено