Реакції Телеграм

Загалом: 0 UAH
Опис

Тут буде опис послуг

Виберіть послугу
і тут відобразиться її опис 😊

Лише кілька кроків до популярності

Люди потребують вашого контенту. Усього кілька кроків і ваш профіль або пости почнуть набирати популярність.Швидко та надійно.

01

Виберіть послугу

Виберіть послугу, виходячи з бюджету. Можете спробувати кілька і зупинитися на тому, що більше сподобається.

02

Заповніть інформацію

Не потрібно вводити пароль. Вкажіть лише посилання на об'єкт і пошту під час оформлення замовлення.

03

Слідкуйте за ростом

Після оплати всі замовлення починають виконуватися протягом декількох хвилин, тому ви швидко побачите зростання вашого акаунта.

Чому MediaHype найкращий для просування?

Найголовніше, що клієнти залишаються надовго і продовжують регулярно користуватися послугами. Якість і швидкість наш пріоритет.

Преміальні послуги

Якісні профілі, які враховуються соціальною мережею як живі та органічно додані.

Чесна гарантія

Кожна послуга має заявлену гарантію на виконання і відновлення.

Швидко й органічно

Автоматичний запуск за 2 хвилини. Швидке, органічне додавання.

Конфіденційно

Ми не передаємо дані третім особам. Анонімність і безпека клієнтів – наш пріоритет.

Прогресивна знижка

Багаторівнева накопичувальна програма знижок для постійних клієнтів.

Безпечні послуги

Надійні послуги без будь-яких блокувань і тіньових банів профілю або поста.

Вам може бути цікаво

Подібні послуги в інших соціальних мережах

Відгуки

Олексій Кравченко

Як добре, що в телезі придумали реакції на постах. Це виглядає так, ніби пост живий, веселий, грайливий. Але мої підписники як почнуть ці вогники і хлопочки ставити, нудно. Тому купую цілий набір реакцій. Нехай буде великий вибір, куди натиснути і атмосферу створюють мені нехай. Дякую за послугу!

Покупку підтверджено
Наталія Горб

Реакцій багато не буває, але якщо накрутити частково, щоб простирадло з них у телеграмі було, то люди починають самі натискати на смайли і з'являються свої, рідні охоплення.

Покупку підтверджено
Роман Миколайчук

Дорогого коштує підписників змусити ставити реакції. Але якщо поставили, стають рано чи пізно клієнтами. Я в це вірю! Був контакт - значить, буде оплата. Я їх змушую контактувати з постом через накрутку реакцій. Коли бачать багато, по них клікають і лайкають.

Покупку підтверджено
Вадим Павлюк

Створив канал, купив підписників у вас, потім охоплення, потім реакції. Як зупинитися? Допоможіть! У вас стільки послуг і все оптом, грошей багато не треба витрачати.

Покупку підтверджено
Оксана Голик

Добре, коли у поста багато реакцій. Так підвищується лояльність клієнтів, вони хочуть купити. Це зі мною поділилася учасниця курсу. Каже: ну ти зірка, тебе так люблять, я сама прийшла через це, люблю все суспільне. Не так, звісно, вона сказала. Не пам'ятаю, це я своїми словами переклала!

Покупку підтверджено
Валентина Стельмах

Хто сказав, що лайки не продають? Мені здається, у мене тільки вони одні й продають. Я про реакції в телеграмі. Вони створюють життя і відчуття свободи. Ніби купа людей реагує і радіє, навіть коменти не потрібні.

Покупку підтверджено
Ірина Іванчук

Так і починається манія на накрутки. Раз створила реакції під постом, сподобалося, так гарно, яскраво, самій захотілося у себе купити книжку!!! Тепер не можу зупинитися. Напевно, люди тієї ж думки. Тому що продажів стало більше.

Покупку підтверджено
Максим Тищенко

Не знаю, нафіга потрібні ці реакції, смайлики в телеграмі. Кому як. А мені потрібні, щоб спокійно спати і милуватися на свої пости, не люблю бути непоміченою. Нехай це і не по-справжньому, зате душа радіє.

Покупку підтверджено
Денис Кожухар

Накрутка реакцій стабільна з цього сайту! Нікуди не зникають смайлики, все на місці. З підписниками така сама історія.

Покупку підтверджено
Олег Антонюк

Думав, що багато реакцій у людини на пості через преміум-акаунт у телезі. А це накрутка! Де ви були раніше, знав би, давно почав сервісом користуватися.

Покупку підтверджено
Анна Шаповал

Накрутила підписників, перегляди. А реакцій на постах немає, стрьомно. Сьогодні почала і їх створювати. А потім дивлюся, у мене 5 коментарів від підписників і ще більше реакцій на пості! Мабуть, люди бачать, що інші реагують і самі швиденько підключаються.

Покупку підтверджено
Віталій Тимченко

Продажі в телезі легше простого збільшити - робити накрутки реакцій на пост і коментів. Дякую за можливість. Сайт - пушка.

Покупку підтверджено
Іван Соколов

Що більше реакцій на постах, то сильніше відчуття, що блог активний і крутий. Тому я їх накручую.

Покупку підтверджено
Галина Зінченко

Я зайшла в телеграм до астролога і побачила купу реакцій на постах. Подумала: "Ого, а він знаменитий, напевно, варто його послухати". Це був мій друг. Написала: "Вась, ну ти добре піднявся, продажів напевно багато! Вітаю, а то був на нулі". Він прям підріс у моїх очах. А він написав: "Ой, та я накручую пости, а продажів немає". Як же може візуал з реакцій вплинути на людину! Сама стала так робити.

Покупку підтверджено