Коментарі Тік Ток

Загалом: 0 UAH
Опис

Тут буде опис послуг

Виберіть послугу
і тут відобразиться її опис 😊

Лише кілька кроків до популярності

Люди потребують вашого контенту. Усього кілька кроків і ваш профіль або пости почнуть набирати популярність.Швидко та надійно.

01

Виберіть послугу

Виберіть послугу, виходячи з бюджету. Можете спробувати кілька і зупинитися на тому, що більше сподобається.

02

Заповніть інформацію

Не потрібно вводити пароль. Вкажіть лише посилання на об'єкт і пошту під час оформлення замовлення.

03

Слідкуйте за ростом

Після оплати всі замовлення починають виконуватися протягом декількох хвилин, тому ви швидко побачите зростання вашого акаунта.

Чому MediaHype найкращий для просування?

Найголовніше, що клієнти залишаються надовго і продовжують регулярно користуватися послугами. Якість і швидкість наш пріоритет.

Преміальні послуги

Якісні профілі, які враховуються соціальною мережею як живі та органічно додані.

Чесна гарантія

Кожна послуга має заявлену гарантію на виконання і відновлення.

Швидко й органічно

Автоматичний запуск за 2 хвилини. Швидке, органічне додавання.

Конфіденційно

Ми не передаємо дані третім особам. Анонімність і безпека клієнтів – наш пріоритет.

Прогресивна знижка

Багаторівнева накопичувальна програма знижок для постійних клієнтів.

Безпечні послуги

Надійні послуги без будь-яких блокувань і тіньових банів профілю або поста.

Вам може бути цікаво

Подібні послуги в інших соціальних мережах

Відгуки

Андрій Карпов

Для когось коменти - це спосіб потішити своє его. А для мене - це спосіб заробітку. Я створюю штучну активність у тік току. І природна сама приростає. Це працює бездоганно. А ваш сайт я перевіряв. Пробував дрібні замовлення робити, працювало відмінно, на алгоритми вплинуло добре. Є довіра. Тепер закуповуюся тільки у вас.

Покупку підтверджено
Олеся Черненко

У мене в тік току відео залітають погано, а треба продавати одяг. Придумала історію коментів. На кшталт: "Напишіть у коментах і отримайте подарунок". Накручую 400-500. І знаю, що це накрутка. А решті відправляю подарунок. У мене все одно коментарів немає майже, тому не боюся, що за час накрутки налетять. Але було кілька разів, доводилося придумувати іншу історію - типу не всіх бачу, вибачте, пишіть самі. Коротше, дохід зріс!

Покупку підтверджено
Богдан Гаврилюк

Коментарі живі, активні, реальні. У людей аватарки такі, що немає сумнівів. Я в шоці приємному! У мене злетіли охоплення. Потужний сайт і видно, що профі. Дякую!

Покупку підтверджено
Марина Павленко

Гарна затія і якість послуг у вас на висоті. Мій тік ток процвітає. Я постійно замовляю у вас коменти, лайки, репости. Це мене просуває краще, ніж 1000 маркетологів.

Покупку підтверджено
Володимир Бойко

Це хороший інструмент - накручувати коментарі в тік ток. Якщо вміло ним користуватися і купувати на перевірених сервісах, а не де попало, можна так розкрутити блог, як ніколи не розкрутить людина, яка сидить і чекає на диво. Дякую вашому сервісу за якість послуг!

Покупку підтверджено
Лариса Грищенко

Хочу поділитися своїм успіхом. +300 коментів під відео з цієї послуги, я накрутила. Продавала курс зі схуднення. Сказала у відео: "Залиште будь-який комент, я вам скину посилання на покупку". І як понеслося! Люди мабуть побачили 300+ коментів, вирішили, що це потрібна річ і почали писати. 250 продажів за день, я в шоці!

Покупку підтверджено
Анна Костюк

Коментарі в тік то - це те, що доступно і просто. Наживо не дочекаєшся, поки люди щось напишуть. У мене доросла аудиторія. А чим доросліша, тим менше коментують. Тому доводиться накрутками користуватися. Благо, профілі виглядають адекватними, живими і справжніми. Напевно, навіть такі і є!

Покупку підтверджено
Олексій Козак

Я створюю видимість живого блогу не для продажу реклами та обману. Я продаю свої послуги в тік току через відео, але клієнти стороною обходять, коли помічають низьку активність. Доводиться щодня підтримувати. Так продажів більше! Я ваш щоденний відвідувач сайту.

Покупку підтверджено
Юрій Соловей

Коменти в тік току підвищують охоплення. Тому часто накручую. Що більше залишило людей коментів, то вища ймовірність, що відео помітять.

Покупку підтверджено
Оксана Ковальова

Я накручую коментарі під відео в тік току давним-давно, користуюся тільки вашим сервісом. Живі, активні люди й адекватні профілі. Це те, що мені й треба. Але іноді накручую побільше коментів, а потім очищаю від непотрібних. У мене різна аудиторія і вони судять за аватарками.

Покупку підтверджено
Ігор Роман

Учора накрутив коменти під відео в тік току, у мене 10 продажів послуг з маркетингу! Я взагалі це зробив заради експерименту, вибрав найдорожчу послугу у вас, подумав, так точно буде аудиторія на висоті, а не відверті боти. Але зловив інсайт: люди ведуться на масовий попит.

Покупку підтверджено