Коментарі Інстаграм

Загалом: 0 UAH
Опис

Тут буде опис послуг

Виберіть послугу
і тут відобразиться її опис 😊

Лише кілька кроків до популярності

Люди потребують вашого контенту. Усього кілька кроків і ваш профіль або пости почнуть набирати популярність.Швидко та надійно.

01

Виберіть послугу

Виберіть послугу, виходячи з бюджету. Можете спробувати кілька і зупинитися на тому, що більше сподобається.

02

Заповніть інформацію

Не потрібно вводити пароль. Вкажіть лише посилання на об'єкт і пошту під час оформлення замовлення.

03

Слідкуйте за ростом

Після оплати всі замовлення починають виконуватися протягом декількох хвилин, тому ви швидко побачите зростання вашого акаунта.

Чому MediaHype найкращий для просування?

Найголовніше, що клієнти залишаються надовго і продовжують регулярно користуватися послугами. Якість і швидкість наш пріоритет.

Преміальні послуги

Якісні профілі, які враховуються соціальною мережею як живі та органічно додані.

Чесна гарантія

Кожна послуга має заявлену гарантію на виконання і відновлення.

Швидко й органічно

Автоматичний запуск за 2 хвилини. Швидке, органічне додавання.

Конфіденційно

Ми не передаємо дані третім особам. Анонімність і безпека клієнтів – наш пріоритет.

Прогресивна знижка

Багаторівнева накопичувальна програма знижок для постійних клієнтів.

Безпечні послуги

Надійні послуги без будь-яких блокувань і тіньових банів профілю або поста.

Вам може бути цікаво

Подібні послуги в інших соціальних мережах

Відгуки

Михайло Кравець

Краще 50 лайків за гроші, 100 коментів, ніж 1000 безкоштовних і дуже дешевих ботів. Ну не вмієте створювати умови такі, щоб охоплення не банили, щоб люди не відверталися, не беріться!!! Це я не вам. Просто накипіло. У вас все супер, дякую за роботу.

Покупку підтверджено
Оксана Федорчук

Не буває багато коментарів, якщо є продажі в блозі. Треба візуально сторінку створювати для потреби високої! Я у вас купую різні послуги, щось працює краще, щось гірше, тестую.

Покупку підтверджено
Володимир Гордієнко

Коли коментарі залишають дешеві боти, це так бридко, так очевидно. Я не розумію, хто ще купується на це! Я завжди закуповую найдорожчу накрутку, перевіряю профілі, непотрібні видаляю, а життєві залишаю. Ваші мене влаштовують майже всі. Але купував на іншому сайті - багато хто повторюється, аватарки жахливі, очевидні боти. Але не тут. Тут вони неявні, відчуття, що і не боти зовсім.

Покупку підтверджено
Наталія Микитенко

Немає коментів - немає реклами. Так мені одного разу написала блогерка, яка навіть дивитися не стала на мої охоплення, відгуки інших і на мої продажі. Я подумала, а чому 10 із 30 мені відмовляють у рекламі? Може в них теж заскок на коменти.....І так, мабуть так. Тепер майже всі співпрацюють

Покупку підтверджено
Світлана Фещенко

Замовила 150 коментів, охоплення так підросли, у мене ще пости за півроку не набирали такий % переглядів відео. Ось що значить вплив на людей!

Покупку підтверджено
Ірина Дьяченко

Моя мама купила якусь хрень в інстаграмі. Я запитала: "Мам, ти че з глузду з'їхала? Що на тебе так вплинуло?". Вона сказала: "Ну в них коментарів було багато, я подумала, що річ вартісна". Добре, що так сталося. Я взяла цю ідею на замітку, тепер використовую в просуванні, і справді на продажі впливає.

Покупку підтверджено
Дмитро Плющ

Добре, що дешево накрутити коментарі. На біржах такі ціни, розоритися можна, а вони потім ще й видаляють коменти, капець. Тому я купую стабільні коментарі, всі різні, немає повтору, а ті, що не підходять, видаляю.

Покупку підтверджено
Олена Бондаренко

Блін, це реально ПРАЦЮЄ!!!! За один день мені написали 3 клієнтки і я вже не знаю, чи то це накрутки працюють, чи то моє мислення створює таке тяжіння.

Покупку підтверджено
Олександр Палій

Якщо я викладаю пост і накручую його відразу, то помітив, що охоплення стають вищими. Але я використовую всякі різні послуги - сохри, перегляди, лайки, коменти. Усього потроху. Кайф!

Покупку підтверджено
Людмила Швець

Немає у мене грошей на нормальну рекламу, а на накрутку коментів завжди знаходжу. З ними охоплення злітають до небес, я пробувала накрутити перегляди, не так працювало.

Покупку підтверджено
Ольга Мазепа

Немає жодного коментаря під постом, де я написала: "Напишіть хоч щось, якщо сподобалося". Жах, блін, синдром самозванця мене не покидає. Стала накрутками його прибирати, працює. Аватарки живі, активні профілі з вашого сайту.

Покупку підтверджено
Віктор Савчук

3 роки тому створив курс з написання текстів, з одного поста продав на 380 000. З ОДНОГО! А чому? Я тоді виклав замануху, було багато коментів і помітив, що їх більше, то більший попит. Тепер викладаю пости, що продають, і відразу до вас на сайт, накручую коменти. Продажі летять. Ось така в мене стратегія, а так не користуюся накрутками.

Покупку підтверджено
Богдан Лисий

50 коментарів за годину. І 150 ще від своїх підписників. Усе таки працює ця система - ефект стада. Люди бачать інтерес і теж його проявляють.

Покупку підтверджено
Галина Кульчицька

Накручувала на іншому сайті коментарі під постом, 1000 індусів, довелося видаляти всі коменти, щоб не ганьбитися. Очевидно ж, що боти і накрутка. У вас ризикнула купити 300 коментів. Усі аватарки адекватні, профілі живі. Жодного не видалила.

Покупку підтверджено
Євген Левченко

Коментарі дуже потужно піднімають охоплення, пости й відоси в топ вилітають, у цікавому їх інші бачать. Але я помітив, що безкоштовна накрутка - це довго, марна, такі аватарки, що жах.

Покупку підтверджено
Інна Вовк

Продавала курс зі схуднення і наприкінці поста написала: "Поставте + або смайлик і я відправлю вам посилання на оплату курсу". День - два, 3 лайки. Мені аж соромно стало. Накрутила коменти під постом і вуаля. За тиждень продажів на 100 000!

Покупку підтверджено