Перегляди Телеграм

Загалом: 0 UAH
Опис

Тут буде опис послуг

Виберіть послугу
і тут відобразиться її опис 😊

Лише кілька кроків до популярності

Люди потребують вашого контенту. Усього кілька кроків і ваш профіль або пости почнуть набирати популярність.Швидко та надійно.

01

Виберіть послугу

Виберіть послугу, виходячи з бюджету. Можете спробувати кілька і зупинитися на тому, що більше сподобається.

02

Заповніть інформацію

Не потрібно вводити пароль. Вкажіть лише посилання на об'єкт і пошту під час оформлення замовлення.

03

Слідкуйте за ростом

Після оплати всі замовлення починають виконуватися протягом декількох хвилин, тому ви швидко побачите зростання вашого акаунта.

Чому MediaHype найкращий для просування?

Найголовніше, що клієнти залишаються надовго і продовжують регулярно користуватися послугами. Якість і швидкість наш пріоритет.

Преміальні послуги

Якісні профілі, які враховуються соціальною мережею як живі та органічно додані.

Чесна гарантія

Кожна послуга має заявлену гарантію на виконання і відновлення.

Швидко й органічно

Автоматичний запуск за 2 хвилини. Швидке, органічне додавання.

Конфіденційно

Ми не передаємо дані третім особам. Анонімність і безпека клієнтів – наш пріоритет.

Прогресивна знижка

Багаторівнева накопичувальна програма знижок для постійних клієнтів.

Безпечні послуги

Надійні послуги без будь-яких блокувань і тіньових банів профілю або поста.

Вам може бути цікаво

Подібні послуги в інших соціальних мережах

Відгуки

Марина Ковалевська

Одного разу мій пост набрав сам 1000+ переглядів і я продала на 200 000. Я не знаю, що сталося, але пост був не такий вже й продавальний. Може багато людей побачило. Але і в інстаграмі він набрав велике охоплення, а продажів звідти не було майже. А може в телеграмі люди дивляться на кількість переглядів, тому така актуальність і продажі. Це мене різні здогадки відвідують. Буду тестувати. Почала накручувати перегляди заради цього. Дякую за круту можливість і якість

Покупку підтверджено
Тарас Власенко

Перегляди - це легко! Не треба просити 50 друзів подивитися пости в телеграмі, щоб не зганьбитися перед аудиторією. Витратив трохи грошей і все готово. Дякую!

Покупку підтверджено
Людмила Крамаренко

Не вмієш писати пости, накручувати активність, буде щастя. Це мій девіз. Щось не залітають мої звичайні пости, але рекламні, які купую на біржах заходять. Я їм надаю солідності - створюю накрутку через ваш сервіс і телеграм набуває сенсу.

Покупку підтверджено
Борис Остапенко

За 2000 переглядів можна і заплатити, це круто виглядає у возі. А чим там ще дивувати? Підписниками, реакціями, коментарями і переглядами.

Покупку підтверджено
Олена Коваль

Продаю постільну білизну, але мої пости не читають. Писати не вмію напевно, але все одно соромно, підписників багато, а переглядів мало. Я накручую у вас скільки треба, добре, що можна вибрати. А не отримати кота в мішку! Не хотілося б переглядів більше, ніж підписників. Мені якось треба було купити 100 переглядів, мені накрутили 126. Що це? Бонус чи головний біль? Для мене був біль і злість.

Покупку підтверджено
Зоя Ковтун

Цікаво, чи впливає накрутка в телезі на охоплення або все залишається інкогніто? Не знаю. Але накручую перегляди та підписників у вас давно. Усе ок!

Покупку підтверджено
Григорій Сільченко

Перегляди дешеві, а кліки дорогі. Я створюю видимість живого блоку і на мій сайт більше людей переходить, коли накрутку роблю. На охоплення не впливає!

Покупку підтверджено
Юрій Лебедєв

Сервісом вашим користуюся, бо жодного разу не підводив, на відміну від інших. Бувало, замовляв перегляди, чекав 2 дні й нічого. Гроші даремно. Не відповідали в підтримці. У вас усе швидко, моментально практично. Буду ще замовляти багато чого.

Покупку підтверджено
Вікторія Піщанська

Солідно, коли одна публікація в телезі набрала 1000+ переглядів, а не 25. Я обожнюю цифри і мені здається, що підписники теж реагують на них. Тому користуюся сервісом, хороший, швидкий.

Покупку підтверджено
Ігор Гриценко

Дешево. За такі копійки можна накрутити купу переглядів. Не треба виконувати завдання, чекати час, дивлячись на таймер, коли там безкоштовно можна накрутити ще 100 переглядів. Тут одразу вибрав потрібну кількість - готово.

Покупку підтверджено
Сергій Головко

Пост набрав популярність у телеграмі завдяки накрутці переглядів у вас за 5 хвилин! Полетіли продажі одразу. Я радий, що на вас натрапив.

Покупку підтверджено
Оксана Власюк

Дві підписки в телеграмі мені принесли 30 000! І я накрутила у вас 30 000 підписників поступово, подумала, що це знак. Але не подумала, що охоплення то ніякі. Точніше, вони є, нормально, але не для 30 000. Тепер сиджу і думаю, чого наробила. Накручую перегляди, благо, це дешево і швидко. Я все ж сподіваюся, це окупиться клієнтами і живими акаунтами, які у вас накрутила.

Покупку підтверджено
Лариса Литвин

Давайте не будемо відлітати, підписки у возі - це прекрасно. Але підписки без переглядів - шлак. Доводиться накручувати і це дає більше результату, ніж лайки, підписки, хоча, дивлячись з якого боку подивитися.

Покупку підтверджено
Петро Котляр

Телеграм - це такий майданчик, де без палева можна створювати враження активного життя! Я його особливо не веду, але роблю скріни і показую своїм підписників у Інсті, мовляв, дивіться як мене люблять і які охоплення. Так більше продажів. Якщо так багато дивляться, підписуються, значить, дає щось цінне, думають люди і я.

Покупку підтверджено
Олександр Миколайчук

Головне не переборщити з накруткою переглядів, а то свої користувачі пости не бачитимуть, думав я. Але став помічати, що після накрутки переглядів у телезі, у мене стало більше лайків, смайликів, коментарів від моїх підписників.

Покупку підтверджено
Світлана Долина

Накрутила я 300 підписників, але не додумалася до того, що переглядів буде мало. Думаю, гаразд, щодня по 100 разів буду пости проходити, переглядів стане багато. Ну так! Як же. Скільки не дивлюся, не додається. Довелося 10 постів у вас накручувати на перегляди, добре, що дешево.

Покупку підтверджено