Лайки Тік Ток

Загалом: 0 UAH
Опис

Тут буде опис послуг

Виберіть послугу
і тут відобразиться її опис 😊

Лише кілька кроків до популярності

Люди потребують вашого контенту. Усього кілька кроків і ваш профіль або пости почнуть набирати популярність.Швидко та надійно.

01

Виберіть послугу

Виберіть послугу, виходячи з бюджету. Можете спробувати кілька і зупинитися на тому, що більше сподобається.

02

Заповніть інформацію

Не потрібно вводити пароль. Вкажіть лише посилання на об'єкт і пошту під час оформлення замовлення.

03

Слідкуйте за ростом

Після оплати всі замовлення починають виконуватися протягом декількох хвилин, тому ви швидко побачите зростання вашого акаунта.

Чому MediaHype найкращий для просування?

Найголовніше, що клієнти залишаються надовго і продовжують регулярно користуватися послугами. Якість і швидкість наш пріоритет.

Преміальні послуги

Якісні профілі, які враховуються соціальною мережею як живі та органічно додані.

Чесна гарантія

Кожна послуга має заявлену гарантію на виконання і відновлення.

Швидко й органічно

Автоматичний запуск за 2 хвилини. Швидке, органічне додавання.

Конфіденційно

Ми не передаємо дані третім особам. Анонімність і безпека клієнтів – наш пріоритет.

Прогресивна знижка

Багаторівнева накопичувальна програма знижок для постійних клієнтів.

Безпечні послуги

Надійні послуги без будь-яких блокувань і тіньових банів профілю або поста.

Вам може бути цікаво

Подібні послуги в інших соціальних мережах

Відгуки

Віталій Левченко

Хороший сервіс, великий вибір послуг. Але я заплутався. Став уже записувати. Думаю, спробувати все по черзі тля тик тока, треба за місяць терміново вийти в топ, накрутка - порятунок!

Покупку підтверджено
Анна Дяченко

Головне, знайти сервіс, який не впливає на алгоритми тт. І я знайшла. Слава богу! Радість. Скільки я перепробувала безкоштовних накруток, то зникнуть лайки, то самих лайкарів видалено, то аватарки такі в них, що сором бере. Тепер купую якісних живих. Це здається, ой лайки не видно, значить можна дешеві купувати! Але ні, це ще й на охоплення впливає, я краще дорожче візьму у вас на сайті, все одно копійки.

Покупку підтверджено
Олеся Бойченко

Сиділа я якось на біржі по заробітку і побачила багато завдань для тік ток: підписатися, поставити лайк. За завдання платили пристойні гроші, якщо багато виконувати, можна грошей заробити за день на чашку дорогої кави. Але ж це я одна ставлю лайк. А людина платить за 100-200 лайків, що прилетіли. Навіщо? Тому що вони бояться накруток і платять у 3 рази більше. Так і свербить рука написати: "Хлопці, це безпечно! Якщо сервіси нормальні знати".

Покупку підтверджено
Юрій Коваль

Купив для проби пера 300 лайків. Можу поділитися результатом! Охоплення зросли до небес! Шкода, що я пробував цей експеримент не з відео, що продають, у тік ток. Повернувся, щоб накрутити на наступне. Це бомба, гармата!

Покупку підтверджено
Юрій Гаврилюк

А лайків усе менше... менше... менше... менше... Мені здається, вони мені снитися скоро почнуть. Я так зациклилася, що не знаю куди себе подіти. Цілими днями пиляю відео для тт, а результату мінімум. Моє мислення проти мене, доводиться накрутки робити. Відразу, як по накатаній, починають звичайні люди лайкати і дивитися. Чи я так у себе вірю, чи лайки охоплення підвищують, не знаю. У будь-якому разі, спасибі вам. Сервіс - вогонь!

Покупку підтверджено
Людмила Кривонос

Дешево, але сердито. Лайки завжди будуть у тренді, та й душі добре, комфортно, коли відео набрало популярність, нехай хоч і накручену. У будь-якому разі, реальні, адекватні, розумні налаштування і накрутки підвищують активність у профілі. І збільшують охоплення.

Покупку підтверджено
Віктор Дубовий

Лайки і справді прилітають від справжніх профілів, навіть не соромно за аватарки. Іноді заходиш на них, цікаво спостерігати. ЖИВІ!!! Я в шоці. І навіщо рекламу купувати? Так із них хтось і клієнтом може стати задешево.

Покупку підтверджено
Олеся Чорна

Лайки - це статус, прибуток, гроші. Багато грошей... Люди дивляться на популярність, людину з 2 лайками обійдуть стороною. Ось такий я категоричний, може й не так, але я вірю в цю ідею. І в мене вона реалізується. Як то кажуть, у що повіриш, те й працює. Я вірю в силу лайків і у ваш сервіс, бо він обіцяє живих, активних!

Покупку підтверджено
Андрій Соколовський

Чудова можливість для просування свого тік ток. Через приховані лайки в інстаграмі, люди лінуються і відвикають взагалі реагувати на пост. Дивляться і йдуть повз. Це переноситься на тік-ток. А від цього охоплення падають. Тому я використовую лайки на вашому сайті найдорожчі, щоб напевно, для просування каналів. Я СММ-щик, багато замовлень беру.

Покупку підтверджено
Катерина Шульга

Мене ніхто не лайкає в тт. Бісить!!! А я накрутила безкоштовно 50 лайків якось, взагалі відео перестали бачити люди. Купила цього разу живі, активні профілі. Кайф! Лайків багато, охоплення зростають. Сайт - суперський!!!

Покупку підтверджено
Ольга Климчук

600 лайків і 200 підписників. Я, звісно, нажестила. Накрутила на відео в тік току послугу з лайків. А тепер сиджу і думаю: "нафіга так багато". Але зате перевірила, працює. І такий азарт створюється! Хочеться ще більше. Мені здається, а може й так, але ті хто лайкнули, ніби деякі підписалися. Не знаю, чи вони.

Покупку підтверджено
Павло Мартинюк

Обожнюю лайки! Не знаю, навіщо накручую, може для свого заспокоєння. У тт жити без лайків стрьомно, а я нікому не розповідаю свій секретик, звідки у мене така активність. Охоплення стали вищими після накруток. Для цього я і створюю їх. Це міф, що накрутки збивають алгоритми тік ток, я в них більше не вірю. Мій профіль процвітає. Дякую за дешеві ціни і якісну підписоту, лайки.

Покупку підтверджено
Інна Костенко

Щоб акаунт не здавався тупим, фейковим, шахрайським, я накручую підписників і лайки на вашому сайті. Усі акаунти живі, з реальними аватарками. Це круто! Коли лайкає 1000 ботів, соромно стає. Я багато сервісів перепробував, цей найкращий і найстабільніший. Є гарантія результату, все зрозуміло, добре описано, для людей.

Покупку підтверджено
Володимир Панько

Лайки створюють популярність. Якщо їх багато, то блог хочеться дивитися, відео завантажувати і зберігати. Тік ток - це майданчик для лайків і активності, а коли його немає, то одразу закрити хочеться відео. Відчуття, що фейк.

Покупку підтверджено
Дмитро Степаненко

У мене 20 лайків на день стабільно, а я мрію продавати рекламу. Але розумію, що накручені лайки - це обман блогерів, що рекламу куплять у мене. Тому міксую різні методи просування. А ваш сервіс завжди в закладках, це порятунок для тт та інших соцмереж!

Покупку підтверджено
Наталія Михайленко

Мені здається, виділитися в тік току неможливо, там такий потік роликів! Доводиться рятуватися накруткою, але вона псує алгоритми, якщо натрапити на шахраїв. Дякую вам за роботу, дійсно, якісні лайкери. Охоплення підвищуються, більше людей звертає увагу на відео в тік току.

Покупку підтверджено
Микола Шевчук

За хвилину 300 лайків. Слабо? У мене сьогодні 5 замовлень через тік ток, у людей стадний інстинкт. Якщо великий інтерес у інших бачать, то значить і їм це треба! Я ще коментарі у вас накручу і взагалі буде бомба, розбагатію.

Покупку підтверджено
Ігор Нестеренко

5000 підписників і 2 лайки в тік току. Ганьба, відстій, сором. А підписники, між іншим, живі, справжні, що прийшли з реклами. Купив накрутку лайків на відео, радості немає меж. Нарешті відповідність і блог ожив.

Покупку підтверджено
Світлана Рижкова

Створила блог недавно, немає лайків, переглядів, підписників. Купила у вас накрутку живих, так і не зрозуміла, чим вони від інших відрізняються, ну добре, раз дорожче, значить краще. Тепер відчуваю себе зіркою. Лайки для тік току - це так легко, цікаво, всі користуються такими сервісами?

Покупку підтверджено
Яна Орєхова

Зібрала велику базу клієнтів, я в тік ток просуваю послуги з нігтів. Купують добре, але мене вже 3 клієнти запитали, чому в тебе так мало лайків? І мені соромно, що думають, я з ботами сиджу. Тепер накручую лайки. Що з нами роблять власні емоції, жах, гаразд завжди є вихід. Дякую вам!

Покупку підтверджено
Роман Чернов

Це найкращий сервіс з накрутки лайків! Живі акаунти. Не псують алгоритми, це мій страх, постійно то забанять, то ще щось. Я купу сервісів перепробував, скрізь, відчуття таке, боти. А відверті боти - це погано, можна прощатися з блогом.

Покупку підтверджено
Віка Сергєєва

Коли на відео не 5, а 500 лайків, настрій піднімається до небес. Мені здається, що в мене завдяки лайкам зросла самооцінка. Дивне порівняння. Але це зручно, кайфово і дешево дуже!

Покупку підтверджено
Антон Коваленко

Лайки - це дешево, але сердито. Можна хоч весь день накручувати, немає зниження охоплень, алгоритми не псуються, як лякають. Але, напевно, це залежить від якості лайків. Треба з розумом вибирати. Я задоволений, що скористався вашим сервісом для накрутки лайків у тік току.

Покупку підтверджено