Перегляди Тік Ток

Загалом: 0 UAH
Опис

Тут буде опис послуг

Виберіть послугу
і тут відобразиться її опис 😊

Лише кілька кроків до популярності

Люди потребують вашого контенту. Усього кілька кроків і ваш профіль або пости почнуть набирати популярність.Швидко та надійно.

01

Виберіть послугу

Виберіть послугу, виходячи з бюджету. Можете спробувати кілька і зупинитися на тому, що більше сподобається.

02

Заповніть інформацію

Не потрібно вводити пароль. Вкажіть лише посилання на об'єкт і пошту під час оформлення замовлення.

03

Слідкуйте за ростом

Після оплати всі замовлення починають виконуватися протягом декількох хвилин, тому ви швидко побачите зростання вашого акаунта.

Чому MediaHype найкращий для просування?

Найголовніше, що клієнти залишаються надовго і продовжують регулярно користуватися послугами. Якість і швидкість наш пріоритет.

Преміальні послуги

Якісні профілі, які враховуються соціальною мережею як живі та органічно додані.

Чесна гарантія

Кожна послуга має заявлену гарантію на виконання і відновлення.

Швидко й органічно

Автоматичний запуск за 2 хвилини. Швидке, органічне додавання.

Конфіденційно

Ми не передаємо дані третім особам. Анонімність і безпека клієнтів – наш пріоритет.

Прогресивна знижка

Багаторівнева накопичувальна програма знижок для постійних клієнтів.

Безпечні послуги

Надійні послуги без будь-яких блокувань і тіньових банів профілю або поста.

Вам може бути цікаво

Подібні послуги в інших соціальних мережах

Відгуки

Михайло Коваленко

Накруткою переглядів у тік току на вашому сервісі я створюю великі охоплення. Не жестю, потроху створюю перегляди. Але результати - приголомшливі. Подобається, що від вас перегляди прилітають одразу, а далі можна звичайні аналізувати і дивитися: що спрацювало краще.

Покупку підтверджено
Марина Гнатюк

Якби не відгуки, я б так і не наважилася накрутити перегляди на відео в тік ток. У мене є глюк мислення, що це знижує охоплення і може призвести до блокування. Але почитала коменти, спробувала. Клас! Нічого страшного сталося, але мої відео стали залітати в топ.

Покупку підтверджено
Галина Тарасенко

Охоплення зростають, підписники йдуть. Обожнюю накрутку робити, особливо переглядів, як на мене, так вона швидше створює природні охоплення в тік току під відео. Зараз складно виділитися, багато різного.

Покупку підтверджено
Марія Піддубна

Перегляди до переглядів. Не просто так накручую. Створив ілюзію 10 000 переглядів. Прилетіло ще 12 000 живих, реальних! Добре ця функція впливає на алгоритми. І дуже дешево. Накрутку роблю для відео в тік ток.

Покупку підтверджено
Олександр Пархоменко

Добре, що можна в один клік накрутити перегляди і не ганьбитися зі своїми 50 і 1000 підписників. Я не дуже-то вмію просуватися, але щоб его потішити, замовляю перегляди у вас на сайті.

Покупку підтверджено
Василиса Боднар

Я продаю рекламу і в день реклами, якщо відповідний контент, купа охоплень, лайків, хороші відгуки. Але в інші дні - погані. Через це блогери мені не дуже довіряють. Стала накручувати, все одно впевнена в послугах.

Покупку підтверджено
Ольга Карпенко

Немає переглядів у тік току, накручувала безкоштовні, але відчуття, що мої звичайні підписники перестали відео бачити в стрічці. Спробувала з обережністю у вас купити 10 000 переглядів. Мене аж трясло від хвилювання, але диво! Підписники стали лайкати, коментувати. Не знаю, збіг це чи так перегляди вплинули. Принаймні, охоплення не вбили. Буду ще пробувати, головне, живих купувати, це я навчена досвідом. Безкоштовно брати - собі дорожче.

Покупку підтверджено
Артем Мироненко

Мені було соромно заходити в тік ток, на відео 100 переглядів. І це я ще завищив. Це в найбільш везучі дні. У поганий день із пригніченим настроєм натрапив на послуги тут і купив 300 переглядів. Душа радіє, заплатив копійки, але покращив стан разів у 10. Ви даруєте не перегляди і підписки для тік струму, а емоції. Дякую!!!

Покупку підтверджено
Лілія Бровкіна

Я блогер, просуваю послуги, а так створюю корисні ролики і приколи. Останнім часом охоплення в тік ток впали, купив на вашому сайті перегляди. Здивований, але на алгоритми це не вплинуло. Хоча звідки мені знати. Але є відчуття і підозра, що перегляди базово збільшилися, тому що стали люди підписуватися. Ще трохи і за рекламу зможу більше грошей брати.

Покупку підтверджено
Гліб Нікітін

10 000 переглядів ролика за день - слабо? Легко! Купив накрутку на тік ток, добре так, спокійно. А то соромно перед колегами. Ми посперечалися: чи складно набирати перегляди? Я сказав: простіше простого, не треба бути крутим творцем роликів. що завгодно закинув і за умови правильного посилу, отримав купу переглядів. Помилився, бо отримав я 0 переглядів, але знайшов вихід на сервісі.

Покупку підтверджено
Катерина Шумська

У мене 50 000 підписників у тік току. ЖИВИХ!!! Купу грошей вклала в них, рекламувалася в інших. Жодного разу не купувала накрутки, вже тим більше переглядів. Але таке відчуття, що я набрала відвертих ботів, хрень якась. Перегляди такі, що хочеться заплющити очі і не заходити в тік ток, рекламу перестали купувати, думають, у мене профіль з ботами. Купила у вас накрутку на 10 роликів, спрацювало! Мої підписники стали в стрічці бачити відео, все налагодила. Ваш сайт тепер мій порятунок і таблетка.

Покупку підтверджено
Владислава Федорчук

У тік току виділитися дуже складно, я викладаю відео з рецептами, рекламую пабліки про схуднення. Коли починала, рецептів було мало, одні малолітки сиділи і танцюльки викладали, я виділялася. А тепер на другому або навіть 10 плані, відео не залітають, рекламу не купують. Вирішила рятуватися накруткою переглядів. Купила у вас, накрутила останні пости, спрацювало! Мене стали більше помічати.

Покупку підтверджено