Скарги Ютуб

Загалом: 0 UAH
Опис

Тут буде опис послуг

Виберіть послугу
і тут відобразиться її опис 😊

Лише кілька кроків до популярності

Люди потребують вашого контенту. Усього кілька кроків і ваш профіль або пости почнуть набирати популярність.Швидко та надійно.

01

Виберіть послугу

Виберіть послугу, виходячи з бюджету. Можете спробувати кілька і зупинитися на тому, що більше сподобається.

02

Заповніть інформацію

Не потрібно вводити пароль. Вкажіть лише посилання на об'єкт і пошту під час оформлення замовлення.

03

Слідкуйте за ростом

Після оплати всі замовлення починають виконуватися протягом декількох хвилин, тому ви швидко побачите зростання вашого акаунта.

Чому MediaHype найкращий для просування?

Найголовніше, що клієнти залишаються надовго і продовжують регулярно користуватися послугами. Якість і швидкість наш пріоритет.

Преміальні послуги

Якісні профілі, які враховуються соціальною мережею як живі та органічно додані.

Чесна гарантія

Кожна послуга має заявлену гарантію на виконання і відновлення.

Швидко й органічно

Автоматичний запуск за 2 хвилини. Швидке, органічне додавання.

Конфіденційно

Ми не передаємо дані третім особам. Анонімність і безпека клієнтів – наш пріоритет.

Прогресивна знижка

Багаторівнева накопичувальна програма знижок для постійних клієнтів.

Безпечні послуги

Надійні послуги без будь-яких блокувань і тіньових банів профілю або поста.

Вам може бути цікаво

Подібні послуги в інших соціальних мережах

Відгуки

Богдан Кузьменко

Поскаржитися можна на відео, канал, непристойні повідомлення. Я це рідко роблю, але якщо мене зачіпають, то купую накрутку. Один раз, сьогодні купив на ютубі, чекаю результату. Але на вашому сервісі я робив накрутку таку для інстаграма і телеграма, працювало ідеально. Упевнений, з ютубом теж вийде.

Покупку підтверджено
Віталій Коцюба

Я не вмію злитися, мститися, але одна ситуація мене доканала. Це як треба було мене зганьбити, щоб зачепити самолюбство і розлютити. Що я знайшов ваш сайт і створив прям багато, щоб напевно, скарг. Шкідника усунуто, спасибі! Це круто, але й страшно, з іншого боку, блог розвивати. Так не те скажеш, теж візьмуть і заблокують.

Покупку підтверджено
Ольга Таран

Мені потрібно було, щоб видалили одне відео на моєму старому каналі. Я забула пароль, немає доступу до пошти. Але творці ютубу мені не відповідали. Накрутила на відео скаргу. Алілуя! Воно видалене. Дякую, це мені полегшило життя, немає більше головного болю.

Покупку підтверджено
Олександр Білошапка

А давайте всі масово блокувати тих, хто пропагує суїцид! Навіщо взагалі говорити про це? Потім люди у вікно виходять. Я не багач, але благодійністю люблю займатися. Я як поліціонер. Сиджу на ютубі й шукаю тих, кого треба покарати, з надією йду до вас на сайт і скаргу накручую. Не підводила начебто ця функція. Виродки, які заважають суспільству, мають бути покарані!!!

Покупку підтверджено
Павло Грищук

Крута функція. Не користувався, але користувався у вас іншими послугами, все якісно. Упевнений, скарги теж працюють ідеально, поки не розумію, для чого. Але може й знадобиться.

Покупку підтверджено
Оксана Соловей

Усе, немає більше приховано-збоченого каналу. У мене діти мій ютуб дивляться, там не приховано від дітей нічого! І як вилізе таке, що незрозуміло, куди дивиться модерація. Я накручую, їх блокують. Сподіваюся, без можливості відновитися.

Покупку підтверджено
Дмитро Павленко

Хороша можливість, мої відео періодами з'являються не там, де треба. Вони проганяють їх, схоже, через якусь прогу, що ютуб сприймає відео як новий контент. Я з такими не церемонюся, просто пишу прощального листа. А через годину роблю накрутку! Головне, щоб у відповідь не прилетіло. Подумав щас...

Покупку підтверджено
Марія Борисенко

Хто придумав цю геніальну річ? Невже так можна було? Взяти й накрутити скаргу, щоб видалити канал! Це геніально. Я вже тисяч 5 витратила на боротьбу з злодюжками контенту і каналу. А тут усе просто, можна масово замовити купу скарг. Дякую.

Покупку підтверджено
Інна Коломієць

Якщо є ворог, то його легко усунути, якщо у ворога є дещо важливе для нього - блог на ютубі! І я це зробила. Дякую за роботу, усуває неполадки миттєво майже. Хоча не завжди одразу, скарги проходять модерацію. А у вас якісні кліки, тому все чітко виходить. Купую найкращу послугу!

Покупку підтверджено
Михайло Рудий

Тільки за останній тиждень накрутив 5 скарг. Я хитрун і створив послугу зі створення скарг за гроші. Я ж усім цим займаюся, роблю все по-розумному, своя стратегія. Тільки вашому сайту довіряю, ним користуюся, коли клієнтам скарги залишаю. Працює не завжди ідеально, а багато закупівель робити не хочеться. Але може тому. Я шкодую купу бабла вкидати, друзів прошу проставити скарги.

Покупку підтверджено
Галина Величко

П'ятий раз уже бачу своє відео в рекомендаціях. Бісять собаки! Найприкріше, що моє відео у них швидше залітає. Я накручую скарги і не шкодую грошей, це того варте. Немає нічого важливішого за власний спокій.

Покупку підтверджено